Salokāms pārvietojams crate ar vāku

Uzglabāšana un transportēšana vienmēr ir bijuši galvenie svaigā tirgus attīstību ierobežojošie faktori. Ievācot pārvietojamo kasti ar vākiem un pārvadājot aukstās ķēdes, tika ievērojami veicināta svaigu pārtikas pārvadājumu attīstība. Zemāk mēs jums pateiksim, kā viņi pavada svaigu ēdienu.

P rodukta ievads

Uzglabāšana un transportēšana vienmēr ir bijuši galvenie svaigā tirgus attīstību ierobežojošie faktori. Ievācot pārvietojamo kasti ar vākiem un pārvadājot aukstās ķēdes, tika ievērojami veicināta svaigu pārtikas pārvadājumu attīstība. Zemāk mēs jums pateiksim, kā viņi pavada svaigu ēdienu.


Lielākā daļa no tām ir izgatavotas no PP materiāla, nav toksiskas un nepiesārņo, un tās nepiesārņo preces, kas ir ļoti droši un higiēniski. Tam ir vienādas specifikācijas, mazs svars un vidējs izmērs, padarot to ideālu pārvietošanai. Tam ir arī anti-šoka un anti-buferizācijas īpašības, tas var efektīvi novērst svaigu produktu sadursmi savā starpā un aizsargā svaigu produktu kvalitāti tālsatiksmes pārvadājumos, un tā izturība pret saspiešanu ir ļoti laba. Tas ilgstoši var uzglabāt alu, olas, soda, pienu, ūdens produktus un citus augstas kvalitātes produktus. Mēs to bieži varam redzēt lielveikalos vai svaigos tirgos, kas liecina, ka tam ir lielas priekšrocības svaiga transporta uzglabāšanā.


Turklāt plastmasas saliekamā apgrozījuma kārba ir ļoti skaista un izturīga. To izmanto daudzās viesnīcās, restorānos un mājās, lai uzglabātu dārzeņus un augļus. Tas ne tikai aizsargā dārzeņus un augļus, bet arī padara virtuvi tīru un sakoptu. Tam ir arī lieliska izturība pret koroziju, ērta tīrīšana un ilgs kalpošanas laiks. Arvien vairāk cilvēku tos izmanto.

salokāms plastmasas kaste piestiprināts vāks

P rodukta P arametrs

Modelis Nr.

ZX54436CDK

Ārējie izmēri

L650 * W440 * H360mm

Iekšējie izmēri

L605 * W405 * H330mm

Salocīti izmēri

L650 * W440 * H88mm

Durvju izmēri

260 * 210

Materiāls

PP

Svars

4,08KG ± 2%

Izvēles krāsa

Caurspīdīga, zila, sarkana, dzeltena utt.

Izcelsme

Ķīna


Ražošanas D e- pasti

saliekams plastmasas trauks ar vāku


Produkts A pavairošana

saliekams plastmasas kustīgs konteiners


Produkta kvalitātes pārbaude

saliekamais plastmasas pārvietojamais konteiners


Piegādāt un S hipping

saliekamais plastmasas kaste


Es kļūdos

Mūsu saliekamais plastmasas crate pievienotais vāks ir izgatavots no jauna PP, kvalitāte nozarē ir tālu priekšā, un to vairākums lietotāju atzīst. Profesionāls tehniskais spēks ir apgrozījuma kastes pamatgarantija, sirsnīga pirmspārdošana un pēcpārdošana ir mūsu apkalpošanas princips, arī turpmākajā darbā būsim agresīvi un centīsimies būt labāki. Laipni lūdzam noklikšķināt uz mūsu tiešsaistes klientu apkalpošanas, lai saņemtu konsultāciju, mēs ar prieku jums palīdzēsim!


Hot Tags: saliekamais pārvietojamais kaste ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti izmantojami, ekonomiski

Pāri: Ventilējams saliekams plastmasas glabāšanas konteiners

Nākamo: Saliekams plastmasas trauks ar vāku

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;