Salokāma kustīga kaste

Salokāmajam pārvietojamajam kastei ir liela loma transportēšanā un uzglabāšanā. To plaši izmanto mašīnās, automobiļos, sadzīves tehnikā, vieglajā rūpniecībā, elektronikā, lauksaimniecībā un tā tālāk. Tas ir pilnīgāk funkcionējošs, ar dažādām specifikācijām un izmēriem. To var arī pielāgot atbilstoši klientu prasībām, piemēram, izskata dizainam, specifikācijai un izmēram.

P rodukta ievads

Salokāmajam pārvietojamajam kastei ir liela loma transportēšanā un uzglabāšanā. To plaši izmanto mašīnās, automobiļos, sadzīves tehnikā, vieglajā rūpniecībā, elektronikā, lauksaimniecībā un tā tālāk.


Funkcija ir pilnīgāka, ar dažādām specifikācijām un izmēriem. To var arī pielāgot atbilstoši klientu prasībām, piemēram, izskata dizainam, specifikācijai un izmēram.


Tos ar atšķirīgu iepakojuma stilu var izmantot ne tikai apgrozījumam, bet arī gatavo produktu sūtījumu iesaiņošanai.


Tas ir mūsu izstrādāts un ražots, un to var ne tikai sakraut, bet arī kraušanas izturīgāka. Tas var maksimāli izmantot noliktavas telpas izmantošanu, uzlabot preču uzglabāšanu un samazināt uzņēmuma izmaksas.


Mēs visi izmantojam jaunu kopolipropilēna, polietilēna materiālu sintēzi, tas ne tikai atbilst pārtikas kvalitātes iepakojuma prasībām, bet arī ir vieglāks, izturīgāks, ilgāks kalpošanas laiks.


Mūsdienās resursi un enerģija ir saspringtāki, arvien vairāk tiek novērtēta vides aizsardzība un drošība. Interneta attīstība virza intelektuācijas tempu. Arī saliekamais plastmasas pārvietojamais kaste saskaras ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Lai apmierinātu mūsdienu sabiedrības attīstības vajadzības, vienlaikus apmierinot pakāpenisku tirgus iesaiņojuma kvalitātes un efektivitātes uzlabošanu, mēs apsveram arī enerģijas un resursu taupīšanu. To gudrība veicina inovācijas jaunajā tehnoloģijā, jaunas iekārtas, augstu veiktspēju, multi- funkcijas, vides aizsardzība, enerģijas taupīšana, intelekts un to izmantošanas jomas paplašināšana.


saliekams plastmasas uzglabāšanas konteiners

P rodukta P arametrs

Modelis Nr.

ZX6040308W-1

Stils

Saliekams plastmasas uzglabāšanas konteiners

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H308mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H290mm

Salocīti izmēri

L600 * W400 * H83mm

Materiāls

PP

Svars

2,94KG ± 2%

Izvēles krāsa

Zils, dzeltens, zaļš utt.

Izcelsme

Ķīna


Ražošanas D e- pasti

saliekams krātuve


Produkts A pavairošana

saliekams plastmasas kustīgs konteiners


Produkta kvalitātes pārbaude

saliekamais plastmasas pārvietojamais konteiners


Piegādāt, hipping un erving

saliekamais plastmasas kaste

Hot Tags: saliekamais pārvietojamais kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti lietojami, ekonomika

Pāri: Pievienots saliekams plastmasas konteiners

Nākamo: Saliekams plastmasas kastes piestiprinātais vāks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;