Saliekams plastmasas konteinera piestiprināts vāks

Tirgū ir daudz salokāmu plastmasas trauku piestiprinātu vāku ražotāju, taču joprojām ir daudz klientu, kuri vienmēr ir iecienījuši mūsu produktus un nodibinājuši ar mums ilgtermiņa stabilas sadarbības attiecības. Kvalificētas eņģēm paredzētas uzglabāšanas tvertnes var salocīt un sakraut, samazināt produkta zudumus un uzlabot efektivitāti. Glabāšanas tvertne ar pievienotu vāku var sakārtot atbilstošos produktus, kas veicina pārvaldību un var saprātīgi veikt izstrādājuma dizainu, nodrošinot labu pārvadāšanas procesa kvalitāti.

Funkcija

Tirgū ir daudz salokāmu plastmasas trauku piestiprinātu vāku ražotāju, taču joprojām ir daudz klientu, kuri vienmēr ir iecienījuši mūsu produktus un nodibinājuši ar mums ilgtermiņa stabilas sadarbības attiecības. Protams, tas nav atdalāms no izcilas kvalitātes un augstas kvalitātes mūsu produktu apkalpošanas.


Priekšrocība

1. Kvalificētas izlietotās glabāšanas tvertnes var salocīt un sakraut, samazināt produkta zudumus un uzlabot efektivitāti.

2. lielākās plastmasas kustīgās kastēs tiek izmantots aukstumizturīgs un triecienizturīgs modificēts PP materiāls, kas ir izturīgāks pret triecieniem nekā cits parasts kastes PP / PE materiāls, un labāk aizsargā kastē esošos produktus no kaitējuma.

3. Pārvadājot tukšo plastmasas trauku, tilpums pēc salocīšanas ir tikai viena trešdaļa no sākotnējā tilpuma, kas samazina transportēšanas vietu un transporta izmaksas.

4. Viss viņu ķermenis pieņem piespraudes konstrukciju, kas bez deformācijas var izturēt vairāk nekā trīs reizes lielāku tāda paša veida izstrādājumu slodzi.

5. Mūsu produktiem ir daudz modeļu, kas dažādotajā tirgū mūsu klientiem neredzami dod vairāk priekšrocību, izvēloties mūsu produktus.

foldable plastic container with lid

Ieguvums

Glabāšanas tvertne ar piestiprinātu vāku var sakārtot atbilstošos produktus, kas veicina pārvaldību un var saprātīgi veikt izstrādājumu dizainu, nodrošinot labu transportēšanas kvalitāti. Saliekamā plastmasas StorageCrate ir piemērota transportēšanas procesam, izplatīšanas procesam, uzglabāšanas procesam vai cirkulācijas apstrādes procesam. To var redzēt arī in lielas un svarīgas noliktavas.


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX765852C

Stils

Salokāma kustīgā redeļu kastīte ar vāku

Ārējie izmēri

L760 * W580 * H520mm

Iekšējie izmēri

L720 * W525 * H475mm

Salocītie izmēri

L760 * W580 * H130mm

Materiāls

PP

Svars

8 / kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zils, sarkans un dzeltens utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

foldable plastic crate attached lid


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: saliekams plastmasas trauka piestiprināts vāks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekama kustīgā kastīte

Nākamo: Salokāmā uzglabāšanas kaste

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;