Saliekams plastmasas kastes piestiprinātais vāks

Salokāms plastmasas kastes piestiprinātais vāks atbilst loģistikas standartizācijai, modulēšanai un specializācijai. Saliekamajai uzglabāšanas tvertnei ar vāku ir svarīga loma uzņēmuma loģistikas apgrozījumā, lai ietaupītu izmaksas un uzlabotu efektivitāti. Saliekams universālais konteiners ar vāku tiek plaši izmantots mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnikā, vieglā rūpniecībā, elektronikā un citās nozarēs. Tas ir izturīgs pret skābi, izturīgs pret sārmiem, izturīgs pret eļļu, nav toksisks un bez garšas. Glabāšanas tvertni ar pievienotu vāku var izmantot pārtikas uzglabāšanai, tīra un ērta, detaļu apgrozība ir ērta, kārtīgi sakrauta un viegli vadāma. Tās saprātīgais dizains un izcilā kvalitāte ir piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai un transportēšanai, apritei un apstrādei rūpnīcas loģistikā.

Funkcija

1.Salokāms plastmasas kastes piestiprinātais vāks atbilst loģistikas standartizācijai, modulēšanai un specializācijai.Saliekama krātuveatkritumu tvertne arvāksir svarīga loma uzņēmuma loģistikas apgrozījumā, lai ietaupītu izmaksas un uzlabotu efektivitāti.


2. Saliekams universālais konteiners ar vāku tiek plaši izmantots mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnikā, vieglā rūpniecībā, elektronikā un citās nozarēs. Tas ir izturīgs pret skābi, izturīgs pret sārmiem, izturīgs pret eļļu, nav toksisks un bez garšas. Glabāšanas tvertni ar piestiprinātu atveri var izmantot pārtikas uzglabāšanai, tīra un ērta, detaļu apgrozība ir ērta, kārtīgi sakrauta un viegli pārvaldāma. Tās saprātīgais dizains un izcilā kvalitāte ir piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai un transportēšanai, apritei un apstrādei rūpnīcas loģistikā.


Priekšrocība

1. Visus saliekamo plastmasas glabāšanas kasti izmērus un specifikācijas iegūst, stingri matemātiski aprēķinot. Salokāmo plastmasas glabāšanas kastīti var kārtīgi un precīzi sakraut ar standarta loģistikas aprīkojumu. Saliekams plastmasas uzglabāšanas boxtote ir pamatprodukts, lai pabeigtu loģistikas konteineru standartizāciju un specializāciju.


2. Saliekams pārvietojamais rāmis ar plati pielāgojas apkārtējās vides temperatūrai: - 25 ℃ ~ 40 ℃ (izvairieties no saules stariem un pēc iespējas izvairieties no siltuma avota tuvumā).


3. Saliekamajam plastmasas skapim ir priekšrocības, kas saistītas ar izturību pret novecošanos, augstu temperatūru, bagātīgu krāsu utt.

folding storage crate with lid

Ieguvums

1. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes var izmantot gan apgrozījumam, gan gatavā produkta piegādei. Plastmasas un nestable pārvietojams konteiners ir viegls, izturīgs un sakraujams. Var pielāgot atbilstoši lietotāja vajadzībām produkta specifikācijām, izmēriem, var būt pārklāts, izturīgs pret putekļiem, skaists un dāsns izskats. Ģenerālis ir izstrādāts un ražots atbilstoši klientu norādītajam izmēram, lai panāktu saprātīgāko iekraušanu un vairāku kastu pārklāšanos (atbilstošs kastes vāks), efektīvi izmantojot darbnīcas telpu un ietaupot ražošanas izmaksas.


2. Produkta izmēra kļūda, svara kļūda, sānu deformācijas ātrums, apakšējās plaknes deformācija un saliekamās apgrozības kastes diagonāles izmaiņu ātrums ir attiecīgi 2%, 2%, 1,5% un 1,5%, kas pieder pieļaujamajam uzņēmuma standartu diapazonam .


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX6040318C-1

Stils

Saliekams plastmasas trauks ar vāku

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H318mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H290mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H95mm

Materiāls

PP

Svars

3,59 kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, zaļa, pelēka, dzeltena utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

folding moving crate with lid


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāma kustīga kaste

Nākamo: Saliekama kustīgā kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;