Salokāma plastmasas kastīte

Saliekamās plastmasas kastes lielākā īpašība ir tā, ka saliekot var ietaupīt transporta un uzglabāšanas izmaksas loģistikas apgrozījuma un noliktavas procesā. Kā jaunām loģistikas iekārtām saliekamām glabāšanas tvertnēm ar vākiem ir acīmredzamas priekšrocības praktiski un ērti. Skābju un sārmu izturība, noplūdes izturība, triecienizturība, augsta izturība. Uzņēmumu loģistikas pārvadāšanai plastmasas palokāmo salokāmo komunālo kastu locīšana ir labs palīgs.

Funkcija

Saliekamās plastmasas kastes lielākā īpašība ir tā, ka saliekot var ietaupīt transporta un uzglabāšanas izmaksas loģistikas apgrozījuma un noliktavas procesā. Kā jaunām loģistikas iekārtām saliekamām glabāšanas tvertnēm ar vākiem ir acīmredzamas priekšrocības praktiski un ērti. Skābju un sārmu izturība, noplūdes izturība, triecienizturība, augsta izturība. Uzņēmumu loģistikas pārvadājumiem labs palīgs ir saliekamo plastmasas krāmu saliekšana.


Priekšrocība

Smags, viegli savietojams plastikāta kastīte ir plaša pielietošana, kas efektīvi uzlabo uzņēmuma loģistikas efektivitāti un samazina loģistikas izmaksas.


Ieguvums

1. Plastmasas saliekamās uzglabāšanas tvertnes krava vienmērīgi jānovieto temperatūras diapazonā.

2. Pielāgojiet apkārtējās vides temperatūrai: -25 ° C - + 80 ° C (mēģiniet izvairīties no saules iedarbības un tuvu siltuma avotam);

folding plastic storage crate

Produkt Parametrs

Modelis Nr.

ZX604032W

Ārējie izmēri

L600*W400*H320mm

Iekšējie izmēri

L560*W360*H305mm

Salocītie izmēri

L600*W400*H85mm

Svars

2,94 kg ± 2%

Materiāls

PP

Selektīvā krāsa

Zila, sarkana, dzeltena utt.

Izcelsme

Ķīna


Produkcijas detaļas

folding plastic storage container

Produkts Apiemērošana

foldble plastic storage container


Piegādāt, Sgūšana Aotrais Serving

foldble plastic storage crate

Hot Tags: saliekamās plastmasas kastes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāma plastmasas kaste

Nākamo: Saliekamais plastmasas trauks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;