Salokāms plastmasas kustīgais konteiners

Locīšanas plastmasas pārvietojas konteiners ir privileģēts daudzi lietotāji, jo tā ērtu izmantošanu un nelielu kosmosa nodarbošanos. Dažreiz mēs redzam cilvēkus, izmantojot lieljaudas plastmasas locīšanas kastes uzglabāt dažus priekšmetus. Dažreiz šīs kastes joprojām ir režģi ventilācijai. Mūsdienās, Folding plastmasas pārvietojas kastes tirgū vairs nav tīra melnā un baltā krāsā.

Līdzeklis

Locīšanas plastmasas pārvietojas konteiners ir privileģēts daudzi lietotāji, jo tā ērtu izmantošanu un nelielu kosmosa nodarbošanos. To izmantošana ir arī ļoti plaša, piemēram, augļu locīšanas kustīgie konteineri, dārzeņu pārvietošanas konteineri, piena pārvietošanas konteineri, dzērienu pudeļu pārvietošanas konteineri utt. Aizjūras, tie ir nodoti ekspluatācijā lielā mērogā tirgū.


Priekšrocība

Mūsdienās, Folding plastmasas pārvietojas kastes tirgū vairs nav tīra melnā un baltā krāsā. Lai apmierinātu lietotāja personalizētās vajadzības, varat arī pielāgot zilus, zaļus, violetus, oranžus, tumši zaļus un citus krāsu produktus.


Kā mēs visi zinām, krāsu pielāgošanas izmaksas kasēs ir salīdzinoši augstas. Kad pasūtījuma daudzums sasniedz noteiktu klientu skaitu, viņi var izvēlēties krāsu atbilstoši savām vajadzībām pielāgotai ražošanai.

未标题-3

Labumu

Dažreiz mēs redzam cilvēkus, izmantojot lieljaudas plastmasas locīšanas kastes uzglabāt dažus priekšmetus. Dažreiz šīs kastes joprojām ir režģi ventilācijai. Tie ir saliekami plastmasas uzglabāšanas totes. Jo īpaši virtuvē restorānā, 100% neapstrādāta PP locīšanas pārvietojas kastes ir kopīgas mums. Jo cilvēki restorānā patīk izmantot lieljaudas locīšanas kastes uzglabāt dārzeņus vai ēdienus. Tas ievērojami ietaupa cilvēkiem daudz vietas, un plastmasas locīšanas kaste būs daži tīkli, kas atbilst tai, kas var elpojošs. Tā ir lieliskas priekšrocības uzglabāšanai ēdieniem un dārzeņiem.


Product roductParametrs

Modeļa Nr.

ZX6040255W-1 ZX6040255W-1

Stilu

Salokāma uzglabāšanas kaste

Ārējās dimensijas

L600 W400 H255mm

Iekšējās dimensijas

L560 W360 H240mm

Salocīti izmēri

L600 W400 H85mm

Materiālu

Pp

Svara

2.5kg±2% 2.5KG±2%

Izcelsmes

Ķīna


Production oductionDetails etails2


ProduktuApplication pplication

collapsible plastic moving container


PiegādātAsvhipping hippingANdAsvErving

folding plastic crate

Hot Tags: locīšanas plastmasas pārvietojas konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāms plastmasas konteiners ar vāku

Nākamo: Salokāma plastmasas kaste ar vāku

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;