Salokāms plastmasas uzglabāšanas konteiners

Salokāmas plastmasas uzglabāšanas tvertnes ir skābju izturīgas, sārmu izturīgas, eļļas izturīgas, netoksiskas un bez garšas. To var izmantot pārtikas uzglabāšanai. Tas ir tīrs un ērts. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas tvertnes var kārtīgi sakraut un viegli pārvaldīt. Tās saprātīgais dizains un izcilā kvalitāte ir piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai un transportēšanai, apritei un pārstrādei rūpnīcu loģistikā. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas kaste tiek izmantota mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnika, vieglā rūpniecība, elektronika un citās nozarēs.

Līdzeklis

Salokāma plastmasas uzglabāšanaKonteineriir skābe-rsārmu izturīgs, pret eļļu izturīgs, netoksisks un bez garšas. To var izmantot pārtikas uzglabāšanai. Tas ir tīrs un ērts. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas tvertnes var kārtīgi sakraut un viegli pārvaldīt. Tās saprātīgais dizains un izcilā kvalitāte ir piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai un transportēšanai, apritei un pārstrādei rūpnīcu loģistikā. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas kaste tiek izmantota mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnika, vieglā rūpniecība, elektronika un citās nozarēs.

Priekšrocība

1.Nesošās slodzes:viss salokāms plastmasas konteiners pieņem pin-vārpstas dizains, var būt apmēram 25KG, un kraušanas piecu slāņu nav deformēta.

2.Pārtikas kvalitātesmateriālu ražošana: pavisam jauna PP materiālu ražošana saskaņā ar pārtikas kvalitātes iepakojuma prasībām, ērtāka lietošanai.

3.Pretslīdes novēršanagrunts: patvaļīga kraušanas, lai novērstu to slīdēšanu off, kad kraušanas un pārvietojas.

folding plastic crate

Labumu

Ja trir nepieciešama ne tikai, lai izvairītos no vardarbīgas apstrādes, bet arī pievērst uzmanību kraušanas principiem un metodēm. Kraušanas laikā mums jāpievērš uzmanība noteiktiem noteikumiem, lai izvairītos no problēmu apgāšanās. Ja kraušanas metode nav pareiza un dažas apgāšanās problēmas rodas, tas dos daudz nelabvēlīgu ietekmi ilgtermiņā, tad, kad mēs doiNg, ir jā:īpašs kraušanas darbs būtu jāveic pareizi, pirms nākamā lieta var izdarīt.


Preces parametrs

Modeļa Nr.

ZX6040320 ZX6040320

Ārējās dimensijas

L600 W400 H320mm

Iekšējās dimensijas

L35 L38 2006

Salocīti izmēri

L600 W400 H95mm

Iekšējā jauda

60L 60L

Materiālu

Pp

nesošās slodzes

≤25kg 25kg

Kravas kraušana

5-7 līmenis

Tilpums/1000pieces

22.8m³ 22.8m³

Izcelsmes

Ķīna

Piegādes

Tas ir daudz atkarīgs no daudzuma jūsu pasūtījumu, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta funkcija un lietojumprogramma

folding plastic storage crate


Detalizēta informācija par ražošanu

foldble plastic cratePin vārpstas dizains pilnam konteineram.
foldble plastic storage crateEtiķetes var ielīmēt uz vāka.


Piegāde, piegāde

foldble plastic containerHot Tags: locīšanas plastmasas uzglabāšanas konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāma plastmasas glabāšanas kastīte

Nākamo: Ventilējama saliekama plastmasas uzglabāšanas kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;