Salokāma plastmasas glabāšanas kastīte

Salokāms plastmasas uzglabāšanas kaste, ir vairāk nekā 10 specifikācijas. Saliekama uzglabāšanas kaste var realizēt mehanizētu apstrādi, uzlabot aprites racionalizāciju un efektivitāti, kā arī ievērojami samazināt uzglabāšanas un transportēšanas izmaksas lietotājiem. Saliekamā komunālā kaste ir jauns produkts, kas atbilst vides aizsardzības prasībām un mūsdienu uzņēmumu nulles inventarizācijas plānam.

Funkcija

Salokāms plastmasas uzglabāšanas kaste, ir vairāk nekā 10 specifikācijas. Saliekamā uzglabāšanas kaste var realizēt mehanizētu apstrādi, uzlabot aprites racionalizāciju un efektivitāti, kā arī ievērojami samazināt uzglabāšanas un transportēšanas izmaksas lietotājiem. Saliekamā komunālā kaste ir jauns produkts, kas atbilst vides aizsardzības prasībām un mūsdienu uzņēmumu nulles inventarizācijas plānam.


Priekšrocība

Saliekamās plastmasas noliktavas ir plaši izmantotas lielāko lielveikalu ķēžu, diennakts veikalu, lielo izplatīšanas centru, universālveikalu, vieglās rūpniecības, apģērbu, sadzīves tehnikas, pārtikas pārstrādes uc slēgta cikla izplatīšanas sistēmā.

foldble plastic crate

Ieguvums

1. Izturība: saprātīgs struktūras dizains, izturīgs un izturīgs, pārstrādājams, ilgs kalpošanas laiks.

2. Nesošā: visa redeļu kaste pieņem pin-vārpstas dizainu. Viena kastīte var izturēt apmēram 20 kg, un piecu slāņu sakraušana nav deformēta.

3. Pārtikas materiālu ražošana: Pilnīgi jauna PP materiālu ražošana, atbilstoši pārtikas kvalitātes iepakojuma prasībām, ir ērtāk lietojama.

4. Augstas un zemas temperatūras izturība: augsta un zemas temperatūras izturība, nedeformējas, nekūst, zemā temperatūrā-18 ℃, nedeformējas un nav trauslas.

5. Pretslīdēšanas un sabrukšanas novēršana: Apakšējā konstrukcija, patvaļīga kraušana, lai novērstu kastes slīdēšanu kraušanas augstuma dēļ, pārvietojoties.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

ZX604032

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H320mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H290mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H95mm

Materiāls

PP

Svars

3,48 / kg ± 2%

Krāsa

Zils, sarkans, dzeltens utt.

Izcelsme

Ķīna


Produkcijas detaļas

foldble plastic storage crate

1. Stipriniet konstrukcijas konstrukciju savienojumos, lai palielinātu nestspēju.

2. Pilna kontaktdakšas konstrukcija ir stiprāka nekā sprādzes konstrukcija.

3. Vāciņā ir uzlika, kuru var aprīkot ar vienreizlietojamiem blīvējumiem.

4. Apakšējo dizainu var patvaļīgi sakārtot.


Produkta pielietojums

foldble plastic storage container


Piegāde, piegāde un pasniegšana

folding plastic crateHot Tags: saliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Ventilējamā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste

Nākamo: Salokāms plastmasas uzglabāšanas konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;