Salokāmā uzglabāšanas kaste

Locīšanas uzglabāšanas kaste ir jauna veida plastmasas konteineru rūpniecība, kas pēdējos gados ir bijusi ļoti karsta. Saliekamās uzglabāšanas tvertnes pieņem starptautiskus populārus stilus. Izturīgas plastmasas locīšanas komunālo kastes ir ļoti izplatīta dzīvē, un cieto sienu kraušanas konteineri izmantošana ir tik plaša, galvenokārt pateicoties unikālajām īpašībām saliekamās uzglabāšanas kaste.

Līdzeklis

Locīšanas uzglabāšanas kaste ir jauna veida plastmasas konteineru rūpniecība, kas pēdējos gados ir bijusi ļoti karsta. Saliekamās uzglabāšanas tvertnes pieņem starptautiskus populārus stilus.

Izturīgas plastmasas locīšanas komunālo kastes ir ļoti izplatīta dzīvē, un cieto sienu kraušanas konteineri izmantošana ir tik plaša, galvenokārt pateicoties unikālajām īpašībām saliekamās uzglabāšanas kaste.


Priekšrocība

1.Plastic saliekamās uzglabāšanas kastes ir ne tikai priekšrocības anti-novecošanās, anti-locīšanas, uc, bet arī ir priekšrocības augstu gultņu izturību, plīsumi augstu temperatūru, un bagātīgu krāsu. Saliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes var izmantot gan apgrozījumam, gan gatavā produkta iepakojumam. Viegls, izturīgs un kraujams.

2.Locīšanas plastmasas uzglabāšanas kastes var pielāgot atbilstoši lietotāja vajadzībām. Lielu salokāmu uzglabāšanas redeļu kasti var pievienot arī dažiem īpašiem dizainiem saskaņā ar lietotāja prasībām. Skaists izskats, dāsna un citas priekšrocības. Tas ir arī viens no galvenajiem faktoriem popularitāti stackable locīšanasuzglabāšanas kaste.

collapsible plastic moving crate

Labumu

1.Pēc locīšanas, apjoms ir 1 / 3 no oriģināla, kas var ietaupīt daudz naudas, kad loģistikas apgrozījumu un uzglabāšanu.

2.Stackable dizains, ērts un ātri nosūtīt.

3.Eiropas standarta izmēra standarts: dažādus izmērus var kombinēt ar kraušanu, un viss process ir saskaņots ar paleti, lai izvairītos no paletes izmēra izšķērdēšanas.

4.After locīšanas izmaksu ietaupījumu un ir ērti ielādēt.

5.It var apgāzties vairākas reizes un izturīgs.

6.Dažādas daļas ir samontēti, dažas daļas ir bojātas, tikai nepieciešams nomainīt attiecīgās daļas, un uzturēšanas izmaksas ir zemas.


Product roductParametrs

Modeļa Nr.

ZX765850W ZX765850W

Stilu

Saliekamās plastmasas kaste ar vāku

Ārējās dimensijas

L760*W580*H500mm*

Iekšējās dimensijas

L720*W525*H475mm*

Salocīti izmēri

L760 W580 H115mm L760 * W580 * H115mm

Materiālu

Pp

Svara

6.61KG±2% 6.61KG±2%

Selektīvā krāsa

Zils, zaļš, sarkans un dzeltens utt.

Izcelsmes

Ķīna


RažošanasDetails etails

collapsible storage box


ProduktuApplication pplication

collapsible plastic moving container


PiegādātAsvhipping hippingANdAsvErving

folding plastic crate

Hot Tags: salokāma uzglabāšanas kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekams plastmasas konteinera piestiprināts vāks

Nākamo: Pievienots vāks ar salokāmu plastmasas kasti

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;