Ventilējams saliekams plastmasas pārvietojams konteiners

Tos var kombinēt ar dažādiem loģistikas konteineriem. Daži cilvēki to sauc par "pārvietojamiem plauktiem" dažādām noliktavām, ražošanas vietām un citiem gadījumiem. Tie palīdz pabeigt loģistikas konteineru vispārināšanu un integrāciju.

P rodukta ievads

Apskatīsim, kā ventilējamā saliekamā plastmasas pārvietojamā konteinera pielietojums biznesam rada praktisku vērtību.


Tos var kombinēt ar dažādiem loģistikas konteineriem. Daži cilvēki to sauc par "pārvietojamiem plauktiem" dažādām noliktavām, ražošanas vietām un citiem gadījumiem. Tie palīdz pabeigt loģistikas konteineru vispārināšanu un integrāciju.


Tas ir līdzeklis, lai pārveidotu statiskas preces dinamiskām precēm, un tas ir neaizstājams rīks apstrādes, glabāšanas un pārvadāšanas jomā. Kombinācijā ar autokrāvēju var ievērojami uzlabot iekraušanas un izkraušanas efektivitāti; preces var tās iekraut un salocīt, kad tās nelieto, tādējādi ievērojami palielinot noliktavas izlietojuma līmeni; un to transporta izmantošana var ievērojami samazināt izmaksas. To izmantošana notiek visā loģistikas ķēdē. Iepakojums, noliktavas, iekraušana un izkraušana un transportēšana ir visur. Neliels saliekamais konteiners arī spēlē milzīgu lomu visās dzīves jomās.

P rodukta P arametrs

Modelis Nr.

ZK6040175

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H175mm

Iekšējie izmēri

L565 * W365 * H165mm

Salocīti izmēri

L600 * W400 * H30mm

Pārdošanas vieta

Ar izstieptām sloksnēm produkta ērtai salocīšanai vai atlocīšanai

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Ražošanas D e- pasti

ventilated collapsible plastic storage crate

Produkts A pavairošana

ventilated foldable plastic storage container

Produkta kvalitātes pārbaude

ventilated folding plastic moving crate

Piegādāt, S hipping

ventilated folding plastic moving container


Es kļūdos
Attīstoties ekonomikai, uzņēmumiem ir pastāvīgi jāoptimizē sava rūpniecības struktūra un jāatrod veidi, kā samazināt darbības izmaksas un uzlabot darba efektivitāti, lai labāk tiktu galā ar sīvo konkurenci. Darbības izmaksas un darba efektivitāte ir galvenie šīs problēmas risināšanas aspekti. Uzņēmuma preču uzglabāšanai, apstrādei, loģistikai un pārvietošanai saprātīga un efektīva ventilējamā saliekamā plastmasas glabāšanas kastes izmantošana var ievērojami samazināt darbības izmaksas un uzlabot darba efektivitāti.


Hot Tags: ventilējams saliekams plastmasas pārvietojams konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgots, atkārtoti lietojams, ekonomisks

Pāri: Saliekamā plastmasas glabāšanas kaste

Nākamo: Saliekams plastmasas crate ar vāku

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;