Ventilējama saliekama plastmasas uzglabāšanas kastīte

Ventilējama saliekama plastmasas uzglabāšanas kaste atšķirībā no vienreizējās lietošanas papīra vai plastmasas iepakojuma kastēm, saliekama plastmasas uzglabāšanas tvertne var samazināt svaigi dārzeņu un augļu bojājumus, ko rada iepakojums, pagarināt produktu glabāšanas laiku, samazināt bojājumus un dot vērtību. Pēc salocīšanas tilpums samazināts par vairāk nekā 75%. Saliekamai ventilējamai uzglabāšanas tvertnei ir vieglas, mazāk aizņemtas zemes un ērtas kombinācijas priekšrocības.

Funkcija

Ventilējama saliekama plastmasas uzglabāšanas kastīte, atšķirībā no vienreizējās lietošanas papīra vai plastmasas iepakojuma kastēm, saliekama plastmasas uzglabāšanas kastīte var samazināt svaigu dārzeņu un augļu bojājumus, ko rada iepakojums, pagarināt produktu glabāšanas laiku, mazināt bojājumus un dot vērtību.


Priekšrocība

Pēc salocīšanas tilpums tiek samazināts par vairāk nekā75%. Saliekamai ventilējamai uzglabāšanas tvertnei ir vieglas, mazāk aizņemtas zemes un ērtas kombinācijas priekšrocības.


Saliekama plastmasas ventilācijas atvilktne ar plaisu tiek plaši izmantota slēgta cikla izplatīšanas sistēmās, piemēram, lielāko lielveikalu ķēžu lielos izplatīšanas centros.

ventilated plastic storage crate

Ieguvums

Ja ventilējamo saliekamo plastmasas pārvietojamo kasti izmanto atbilstoši pareizas lietošanas specifikācijām, saliekama vēdināmā uzglabāšanas tvertne var ne tikai pilnībā izpildīt savas funkcijas, bet arī pagarināt tā kalpošanas laiku un samazināt preču iegādes izmaksas.

saliekama ventilējama plastmasas kaste

.

Izmantojot plastmasas uzglabāšanas grozu, pievērsiet uzmanību šādiem punktiem:

1. Tie jānovieto uzmanīgi, lai piezemējoties izvairītos no nevienmērīga spēka un bojājumiem.

2. Ievietojot preces, ventilācijas tipa plastmasas uzglabāšanas kaste jānovieto vienmērīgi, lai izvairītos no asas virsmas, kas tieši nospiež ventilējamā plastmasas saliekamās kastes dibenu. Nevienmērīga spēka dēļ notiks sānu trieciens vai bojājumi. Nopietnākos gadījumos tiks sabojātas rokas plastikāta saliekamā konteinerā esošās preces.

3. Izmantojot atbilstošu paleti, jāapsver, vai plastmasas konteineru ventilējamo kraušanas izmērs ir piemērots šīs plastmasas paletes izmantošanai, lai izvairītos no izmēra piemērošanas, un kastes puse nav pareizi novietota.

Pareizai plastmasas trauka lietošanai jābūt tādai, lai vienas kastes svars nepārsniegtu ražotāja noteikto nesošo diapazonu. Tie ir novietoti uz plastmasas paletēm ar atbilstošu saitēm un aptinumiem, lai tās būtu ērti apstrādāt un transportēt, lai izpildītu iekraušanas, izkraušanas, transportēšanas un uzglabāšanas prasības.

4. Viņiem vajadzētu izvairīties no saules gaismas iedarbības, lai izvairītos no novecošanas un saīsinātu kalpošanas laiku.

5. Ir stingri aizliegts mest preces no tām augstā vietā. Saprātīgi nosakiet, kā preces tiek sakrautas totalizatorā. Novietojiet preces vienmērīgi, nekoncentrējieties uz kraušanu, ekscentrisku kraušanu.

6. Ir stingri aizliegts tos izmest no augstas vietas, lai izvairītos no vardarbīgas ietekmes izraisītiem lūzumiem un plaisām.


Produkcijas detaļas

ventilated collapsible plastic moving containerSietspiede: abpusēja sietspiede.
ventilated plastic cratePašpietiekams kartes klips: kartes var ievietot, norādiet kategorijas.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

ZK604018

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H180mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H160mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H48mm

Materiāls

PP

Temperatūras izturība:

-20℃-45℃

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta pielietojums

ventilated collapsible plastic container


Piegāde, piegāde

ventilated collapsible plastic storage container
Hot Tags: ventilējama saliekama plastmasas uzglabāšanas kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāms plastmasas uzglabāšanas konteiners

Nākamo: Ventilējams saliekamais plastmasas kaste

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;