Ventilējams saliekams plastmasas pārvietojams konteiners

Saliekamais plastmasas trauks ar vāku tagad tiek plaši izmantots visu ražošanas jomu uzņēmumu ražošanā. Salīdzinot ar tradicionālajiem parastajiem plastmasas traukiem vai metāla plastmasas traukiem, tiem ir savas īpašības, kuras nevar realizēt uz parastajiem plastmasas traukiem. Ir priekšrocības, ietaupot uzglabāšanas vietu, ietaupot transporta izmaksas, ērtu un ātru salocīšanu, vides aizsardzību un sanitāriju, un to nav viegli deformēt utt.

P rodukta ievads

Mēs vienmēr esam apņēmušies klientiem piedāvāt profesionālākus, ekonomiskākus, videi draudzīgākus un ērtāk ventilējamus saliekamos plastmasas pārvietojamos konteinerus.


Kādas ir viņu īpašības?

1. Standartizācija.

Viņi pieņem starptautiskos standartus un sadarbojas ar standarta paletēm, lai realizētu mehanizētu pārvietošanu un uzlabotu apgrozījuma efektivitāti.

2. Lielisks materiāls.

Viņi pieņem jaunu, ar triecieniem modificētu PP materiālu un atbilst pārtikas kvalitātes iepakojuma prasībām. Izstrādājuma dzīves cikla beigās to var tieši pārstrādāt.

3. Liela slodze.

Tiek izmantota pin-veida savienojuma metode, lai kopējo struktūru varētu nostiprināt, vienkārbas gultnis ir labs; spiediena nesošās un spriegumu uztverošās aizmugurējās sānu plāksnes un gala plāksnes nav viegli atvienot, un tās ir uzticamākas; satriecošais kraušanas kods lodziņu padara stabilāku, pārvietojot preces; Tas ir izturīgs pret triecieniem, aukstumu un karstumu, kā arī piemērots apkārtējās vides temperatūrai no -18 ° C līdz 65 ° C.

4. Ietaupiet vietu.

Viegli salocīt, var sakraut; pēc salocīšanas apjoms tiek samazināts par vairāk nekā 75%, un tam ir priekšrocības ar vieglu svaru, mazāku zemes aizņemšanu, ērtu apvienošanu utt., Un tas var arī samazināt uzglabāšanas un transportēšanas izmaksas.

5. Var pielāgot.

Parasti tās ir zilas, un tās var pielāgot arī citās krāsās, piemēram, sarkanā, dzeltenā, zaļā un caurspīdīgā. Mums ir bagāta neatkarīga pētniecības un attīstības pieredze, un jaunos produktus varam pielāgot atbilstoši lietotāju individuālajām vajadzībām.P rodukta P arametrs

Modelis Nr.

ZK604022

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H220mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H200mm

Salocīti izmēri

L600 * W400 * H50mm

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Ražošanas D e- pasti

ventilated foldable plastic container

Produkts A pavairošana

ventilated collapsible plastic storage crate

Produkta kvalitātes pārbaude

ventilated collapsible plastic moving crate

Piegādāt, S hipping

ventilated collapsible plastic crate


Es kļūdos
Mūsu ventilējamais saliekamais plastmasas glabāšanas kaste ir veiksmīgi apkalpojis vairāk nekā 20 nozares un tūkstošiem uzņēmumu augļu un dārzeņu, lauksaimniecības produktu dziļas pārstrādes, ķēdes izplatīšanas, mašīnu, elektronikas, loģistikas un noliktavu glabāšanas un citās jomās. Mēs ievērojam integritātes principu, aktīva, efektīva sadarbība. Mēs arī praktiski īstenojam zaļās vides aizsardzības koncepciju un cenšamies samazināt klientiem paredzētā iepakojuma izmaksas un ietaupīt ekspluatācijas izmaksas.


Hot Tags: ventilējams saliekamais plastmasas pārvietojamais konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti izmantojami, ekonomiski

Pāri: Saliekams plastmasas uzglabāšanas konteiners

Nākamo: Ventilējamā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;