Ventilējamā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste

Mūsu vēdināmā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste var nodrošināt kvalitāti no avota, un pieņemt pastiprinātu slēdzenes dizainu, kas ir viegli salocīt, spēcīgs un izturīgs. Apakšējais noformējums var apmierināt dažādas kraušanas metodes, piemēram, pārklāšanos. Saliekamai ventilējamai uzglabāšanas tvertnei ir spēcīga savietojamība; armatūras dizains palielina triecienizturību un kalpošanas laiku un viegli tīrāms.

Līdzeklis

Mūsu vēdināmā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste var nodrošināt kvalitāti no avota, un pieņemt pastiprinātu slēdzenes dizainu, kas ir viegli salocīt, spēcīgs un izturīgs. Apakšējais noformējums var apmierināt dažādas kraušanas metodes, piemēram, pārklāšanos.

Saliekamai ventilējamai uzglabāšanas tvertnei ir spēcīga savietojamība; armatūras dizains palielina triecienizturību un kalpošanas laiku un viegli tīrāms.


Priekšrocība

Cilvēku gudrība ir bezgalīga, katrs izgudrojums dos mums daudz ērtības. Mums ir jāstudē mūsu pateicība izgudrotājiem, jo viņu izgudrojumi padara mūsu dzīvi krāsainu. Apgrozījuma kaste ir laba lieta izgudroja cilvēki, izmantojot savu gudrību, kas arī rada daudz ērtības mūsu dzīvē. Mēs parasti redzam plastmasas kastes, ko izmanto restorānos un restorānos, lai noturētu ēdienus un ēdienus, kas irapgrozījuma kastes.

Saliekamās plastmasas uzglabāšanas kaste tiek arvien plašāk izmantota pilsētas sadales procesā. Tas ir ne tikai izturīgs un izturīgs, bet arī ilgu kalpošanas laiku. To var izmantot arī ar standarta paletēm, iekrāvējiem, transportlīdzekļiem, glabāšanas plauktiem utt.,palīdz uzlabot kosmosa, piemēram, transportlīdzekļu un noliktavu, izmantošanu un uzlabot loģistiku.

ventilated foldble plastic container

Labumu

Šajā procesā, izmantojot vēdināmā locīšanas plastmasas kustīgo kasti, tas ir regulāri jāpārbauda. Ja ir bojājums, tas ir jālabo laikā, un to nevar atlikt. Turklāt pirms lietošanas un pēc lietošanas tas jānoslauka tīri.


Preces parametrs

Modeļa Nr.

ZK604034 ZK604034

Ārējās dimensijas

L600 W400 H340mm

Iekšējās dimensijas

L560 W360 H315mm

Salocīti izmēri

L600 W400 H95mm

Materiālu

Pp

Temperatūras izturība:

-20°C ~45°C

Izcelsmes

Ķīna

Piegādes

Tas ir daudz atkarīgs no daudzuma jūsu pasūtījumu, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta lietojumprogramma

ventilated foldble plastic storage crate


Detalizēta informācija par ražošanu

ventilated folding plastic moving crateTapu vārpstas dizains.
ventilated foldble plastic crateEtiķetes var ielīmēt uz vāka.


Piegāde un nosūtīšana

ventilated folding plastic container


Hot Tags: vēdināmā locīšanas plastmasas uzglabāšanas kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekams plastmasas crate ar vāku

Nākamo: Salokāma plastmasas glabāšanas kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;