4 riteņi, kas pārvieto Dolly plastmasas kastei

4 riteņi, kas pārvietojas plastmasas kastē, efektīvā darba temperatūra ir no 25 ℃ līdz +70 ℃. Krāvējama krātuve, ietaupot vietu. Specializēts dizains, viegli lietojams, ietaupot laiku un ietaupot darbaspēku. Plaši izplatīta loģistikas izplatīšanas industrija un apstrādes un ražošanas nozare. Galvenā produktu apstrāde, lai nodrošinātu personāla un priekšmetu drošību un uzticamību apstrādes procesā.

Funkcija

4 riteņi, kas pārvietojas plastmasas kastē, efektīvā darba temperatūra ir no 25 ℃ līdz +70 ℃. Krāvējama krātuve, ietaupot vietu.


Priekšrocība

1. Ļaujiet ražošanas līnijai pilnībā darboties.

2. Ražošanas plānošana, darbaspēka taupīšana un izmaksu samazināšana, lai sasniegtu augstu produktivitāti un augstu kvalitāti.

3. Galvenā produktu apstrāde, lai nodrošinātu personāla un priekšmetu drošību un uzticamību apstrādes procesā.

4.Pievienotas zīmes, viegli transportējamas, elastīgas un viegli lietojamas.

5. Augsta mobilitāte, skaista struktūra, virsmas elektrostatiskā izsmidzināšana, ilgs kalpošanas laiks.

6. Specializēts dizains, viegli lietojams, laika taupīšana un darbaspēka taupīšana. Plaši izplatīta loģistikas izplatīšanas industrija un apstrādes un ražošanas nozare.

4 wheels plastic dolly trolley for plastic crate

Ieguvums

Tos plaši izmanto loģistikas un izplatīšanas rūpniecībā un pārstrādes un ražošanas rūpniecībā, apstrādē, uzglabāšanā, izmanto dažādus lietojumus.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

WG64145-1

Ārējie izmēri

L610 * W410 * H145mm

Apakšējie izmēri

L565 * W365mm

Svars

3,5 kg

Slodzes izturība

130 kg

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas ir daudz atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta iezīme un pielietojums

4 wheels plastic dolly for plastic container


Produkcijas detaļas

4 wheels moving dolly trolley for plastic containerAugstas kvalitātes alumīnija materiāls: augsta blīvuma alumīnija sakausējums, augstas kvalitātes, viegls un izturīgs, pret rūsu.
4 wheels plastic dolly trolley for plastic containerJauna materiāla stūra aizsardzība: pret sadursmi, pret skrāpējumiem, jauna PP materiāla izturība pret spiedienu, izturība pret spiedienu.


Piegāde, piegāde un pasniegšana

4 wheels moving dolly trolley for plastic crateHot Tags: 4 riteņi, kas pārvietojas dolly plastmasas kastē, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas Dolly ratiņi plastmasas kastei

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;