Plastmasas kastes dārzeņiem

Plastmasas kastes dārzeņiem var efektīvi atrisināt augļu un dārzeņu pārtikas materiālu pašreizējās aprites dārgumu, zemas standartizācijas un lielu zaudējumu problēmas loģistikas pārklājumā. Tomēr plastmasas augļu un dārzeņu kastes lēnām aizstāj kastītes un putu kastes. Tas ir kļuvis par neaizstājamu aprīkojumu ēdināšanas nozares izejvielu piegādē.

Funkcija

Plastmasas kastes dārzeņiem var efektīvi atrisināt problēmas ar augstām izmaksām, zemu standartizāciju un lielu augļu un dārzeņu pārtikas materiālu pašreizējās aprites zudumu loģistikas pārklājumā.


Priekšrocība

Augļu un dārzeņu pārvadāšana un izplatīšana, kas galvenokārt ietver augļu un dārzeņu ražošanu, iegādi, transportēšanu, uzglabāšanu, iekraušanu un izkraušanu, apstrādi, iesaiņošanu un izplatīšanu. Pašlaik dārzeņu un augļu aprites procesā joprojām ir daudz problēmu, kas radīs lielu zaudējumu līmeni, augstas aprites izmaksas un augstas darījumu izmaksas. Tomēr plastmasas augļu un dārzeņu kastes lēnām aizstāj kastītes un putu kastes. Tas ir kļuvis par neaizstājamu aprīkojumu ēdināšanas nozares izejvielu piegādē.

Vented plastic fruit and vegetable crates

Ieguvums

Daudzfunkcionālu dārzeņu kastīšu izmantošana, lai uzlabotu visu dārzeņu un augļu sastāvdaļu transportēšanas un izplatīšanas aspektu pārvaldību, var arī ļaut dārzeņus un augļus laukā ātri nogādāt veikalā un samazināt aprites pārklājuma zudumus var samazināt izmaksas un izdevumus.


Piemēram, pārtikas kvalitātes ventilējamas plastmasas kastes var pārstrādāt, un loģistikas, kapitāla plūsmas un informācijas plūsmas integrācija lauksaimniecības produktu transportēšanā var uzlabot loģistikas darbību efektivitāti. Un samaziniet loģistikas izmaksas un ražošanas, transportēšanas, izplatīšanas un citu saišu pārredzamību.


Produkta pielietojums

Mesh Plastic Crates for Fruit and Vegetables


Piegāde, piegāde

Food Grade Ventilated Plastic CrateHot Tags: plastmasas kastes dārzeņiem, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Ventilējama plastmasas augļu un dārzeņu kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;