4 riteņu kustīgās platformas spiediena grozs Dolly

4 Riteņu kustīgās platformas stumjamais ratiņš, ritentiņi ir pieņēmuši unikālu klusu dizainu un skrienot ir sasnieguši klusumu. Jaunums un skaisti, ķermeņa sintētiskā izmantošana samazina transportlīdzekļa svaru. Unikālais klusuma un transmisijas tehnoloģijas dizains liek salokāmās platformas kravas automašīnai bīdāmo ratiņu ar grozāmiem riteņiem pārvietoties klusi un viegli.

Funkcija

4 Riteņu kustīgās platformas stumjamais ratiņš, ritentiņi ir pieņēmuši unikālu klusu dizainu un skrienot ir sasnieguši klusumu. Jaunums un skaists, virsbūves' sintētiskā izmantošana samazina transportlīdzekļa svaru. Unikālais klusuma un transmisijas tehnoloģijas dizains liek salokāmās platformas kravas automašīnai bīdāmo ratiņu ar grozāmiem riteņiem pārvietoties klusi un viegli.


Priekšrocība

1. Viegli pārvietoties: Īpaša ritentiņu dizaina dēļ tiek samazināta starta pretestība un staigāšanas pretestība. Padariet platformas ratiņus viegli kustīgus.

2. Svara samazināšana: Augstas veiktspējas sveķi (plastmasa) tiek izmantoti platformā un ritentiņos, lai atvieglotu produkta svaru.

4 wheel platform push cart

Ieguvums

Saliekams platformas kravas automašīnas stumjamais ratiņš ar grozāmiem riteņiem, ko plaši izmanto rūpnīcā, biroju ēkā, bibliotēkā, viesnīcās, ēdināšanas nozarē, loģistikas pārvadājumos un citā materiālu apstrādes nozarē.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

TC150

Platformas izmēri

L720 * W490mm

Iepakojuma izmēri

L730 * W200 * H500mm

Margu augstums

845 / 850mm

Platformas augstums

170mm

Riteņa diametrs

100mm

Materiāls

Galvenais materiāls ir PP un citas sastāvdaļas.

Neto svars

8.4 / 9.3KG

Iepakojuma svars

0,8 kg

Kravnesība

150 kg

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Lūdzu, sniedziet mums sīkāku informāciju, sniedzot atsauksmes.
1. Pilnīga informācija par produktu.
2. Cik daudz gabalu vēlaties.
3. Papildu prasības produktam


Produkta pielietojums

moving platform push cart dolly


Produkcijas detaļas

platform push cartRiteņi: Nominālās slodzes gadījumā ejiet 10 kilometrus ar vienotu ātrumu 4 kilometri stundā. Riteņa gumija karstuma dēļ nedrīkst deformēties, valkāt un plaisāt.
platform cart dollyPlatforma: pārbaudot platformas centra stāvokli plus 4 reizes lielāku par nominālo slodzi, plāksne nav salauzta, plāksnes locīšana ir mazāka par 7 mm, un tā atgriežas normālā stāvoklī 15 minūtēs.
platform push cart dollyMargas: 6 reizes sākuma spēks uz margām tiek iedarbināts uz 1 minūti, margas nav deformētas vai vaļīgas.


Piegāde, piegāde

4 wheel platform push cart dollyHot Tags: 4 riteņu pārvietojošās platformas stumjamais ratiņš dolly, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Rokturis platformas Push Cart Dolly Truck

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;