Lieli plastmasas paliktņi

9 pēdu plakanās augšējās plastmasas paletes un tradicionālās paletes acīmredzamākā īpašība ir tā, ka tās apakšā ir deviņas atbalsta pēdas. Tas atbalsta atbalsta transportlīdzekļu, piemēram, autokrāvēju, pārvadāšanu atbalsta vietas dēļ, tādējādi uzlabojot kravas apstrādes efektivitāti. Tā atbalsta pēdu dēļ ir sasniegusi tradicionālās plastmasas paletes augstumu un tajā pašā laikā ietaupa daudz izejvielu materiāliem, tādējādi samazinot ražošanas izmaksas, un cena ir salīdzinoši zema.

Ievads

9 pēdu plakanās augšējās plastmasas paletes un tradicionālās paletes acīmredzamākā īpašība ir tā, ka tās apakšā ir deviņas atbalsta pēdas.


1. Tas atvieglo palīglīdzekļu, piemēram, autokrāvēju, pārvadāšanu atbalsta vietas dēļ, tādējādi uzlabojot kravas apstrādes efektivitāti.


2. Tā atbalsta kāju dēļ ir sasniegusi tradicionālās plastmasas paletes augstumu un tajā pašā laikā ietaupa daudz izejvielu, tādējādi samazinot ražošanas izmaksas, un cena ir salīdzinoši zema.


3. Tam ir kraušanas funkcija. Tos var izvietot kopā.


Liela izmēra sakraujams plastmasas paliktnis


P rodukta p ametr is

Modelis Nr.

PJ1210

Izmērs

L1200 * W1000 * H140mm

Materiāls

HDPE (pēc klienta pieprasījuma var izvēlēties arī PP)

Celtspēja

Statiskā slodze: 4T Dinamiskā slodze: 1T

Krāsa

Zila, melna un cita krāsa atbilstoši jūsu prasībām

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Lūdzu, piedāvājiet mums detalizētu informāciju, saņemot atsauksmes.

1.Pilna informācija par produktu.
2.Cik daudz gabalu jūs vēlaties.

3.Papildu prasības izstrādājumam.


Produkts pieteikums

Saliekami atkārtoti lietojami plastmasas paliktņi


Produkta kvalifikācija

Liela sakraujama plastmasas palete


Piegādā, s hipping

plakanas augšējās 9 pēdas plastmasas paliktņi


Ieguvums

Iepakojuma produkts, kas ir neaizstājams pārtikas rūpniecības attīstībā - lieli plastmasas paliktņi; Līdz ar pārtikas rūpniecības higiēnas standartu uzlabošanu vairums uzņēmumu ir pakāpeniski palielinājuši izpratni par pārtikas nekaitīgumu un arī agrāk ir izmantojuši dažus koka paliktņus. Tagad lielākā daļa uzņēmumu pakāpeniski izmanto plastmasas paliktņus. Tas ir tāpēc, ka to priekšrocības salīdzinājumā ar koka paliktņiem ir pārāk acīmredzamas, turklāt tās ir higiēnas un viegli tīrāmas. Izmanto mitruma un kandžas novēršanai. Izturīgs pret skābēm un bāzēm.Hot Tags: lieli plastmasas paliktņi, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti izmantojami, ekonomiski

Pāri: Kraujamas plastmasas uzglabāšanas kastes

Nākamo: Krāvējama plastmasas pārvietojama krātuve

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;