Kraujamas plastmasas uzglabāšanas kastes

No stackable plastmasas uzglabāšanas kastes īpašības: netoksisks, bez smaržas, mitruma izturīgs, izturīgs pret koroziju, viegls svars, izturīgs, stackable, krāšņs izskats, bagātas krāsas, tīra un citas īpašības. Stackable plastmasas uzglabāšanas tote ir salīdzinoši augstas prasības attiecībā uz siltuma izturību un aukstuma izturību, un tie nav deformēties augstas temperatūras ūdenī, un to var pat sterilizēt ar verdošu ūdeni.

Līdzeklis

No stackable plastmasas uzglabāšanas kastes īpašības: netoksisks, bez smaržas, mitruma izturīgs, izturīgs pret koroziju, viegls svars, izturīgs, stackable, krāšņs izskats, bagātas krāsas, tīra un citas īpašības.


Siltuma un aukstuma izturība: Stackable plastmasas uzglabāšanas tote ir salīdzinoši augstas prasības attiecībā uz siltuma izturību un aukstuma pretestību, un tie nav deformēties augstas temperatūras ūdenī, un to var pat sterilizēt ar verdošu ūdeni.

Stackable Plastic Crates

Priekšrocība

Izturīgs: Kraušanas un ligzdošanas plastmasas uzglabāšanas kastes jābūt lieliska triecienizturība, nav viegli salūst zem smaga spiediena vai trieciena, neatstās skrāpējumiem, un to var izmantot uz mūžu.

Blīvējums: Šis ir pirmais apsvērums, izvēloties Rūpnieciskās kvalitātes lieljaudas plastmasas kraušanas kastes. Lai gan dažādiem zīmoliem daudzfunkcionālu saliekamo plastmasas uzglabāšanas tvertnes ir dažādas blīvējuma metodes, lielisks blīvējums ir nepieciešams nosacījums ilgtermiņa saglabāšanai atmiņas pārtiku.

Storage Box with Lid

Labumu

Svaigums: Starptautisko standartu blīvēšanas mērījumiem novērtē ar mitruma caurlaidības testu. Augstas kvalitātes droši ir mitruma caurlaidība, kas ir 200 reizes zemāka nekā līdzīgi produkti, un var saglabāt pārtikas svaigu ilgāk.

Daudzpusība: Designed ar dažāda lieluma un izmanto ar atkārtoti izmantojamu tehnoloģiju ledus iepakojumiem atbilstoši dzīves vajadzībām.


Produkta lietojumprogramma

stacking plastic storage boxesHot Tags: kraujamas plastmasas uzglabāšanas kastes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Lieli plastmasas paliktņi

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;