Lieljaudas uzglabāšanas kastes

Lieljaudas uzglabāšanas kastes ir aprīkotas ar anti-lieces, anti-novecošanās, lielu gultņu izturību, stiepšanos, saspiešanu, plīsumiem, augstu temperatūru, bagātīgām krāsām un izgatavotas no kastes veida apgrozības kastes. To var izmantot gan apgrozījumam, gan gatavās produkcijas nosūtīšanai. Iepakojums ir viegls un izturīgs sakraujams. Var pielāgot atbilstoši lietotāju vajadzībām dažādām specifikācijām, izmēriem, alumīnija sakausējuma apmalēm, var būt pārklāti, izturīgi pret putekļiem, skaists izskats ....

Funkcija

Lieljaudas uzglabāšanas kastes ir aprīkotas ar anti-lieces, anti-novecošanās, lielu gultņu izturību, stiepšanos, saspiešanu, plīsumiem, augstu temperatūru, bagātīgām krāsām un izgatavotas no kastes veida apgrozības kastes. To var izmantot gan apgrozījumam, gan gatavās produkcijas nosūtīšanai. Iepakojums ir viegls un izturīgs sakraujams. Var pielāgot atbilstoši lietotāju vajadzībām dažādām specifikācijām, izmēriem, alumīnija sakausējuma apmalēm, var būt pārklāti, izturīgi pret putekļiem, skaistu izskatu.

 Kitchen Storage Containers 


Priekšrocība

Kvalificētus lieljaudas uzglabāšanas konteinerus var izmantot aparatūrā, elektronikā, mehāniskajās daļās, saldēšanas, uzglabāšanas, transporta un citās nozarēs. Parasti dobās kastes apgrozības kaste tiek projektēta un izgatavota atbilstoši klienta norādītajam izmēram, lai sasniegtu saprātīgāko iekraušanu un varētu pārklāties vairākas kastes, efektīvi izmantot augu platību, palielināt daļu uzglabāšanas apjomu un ietaupīt ražošanas izmaksas.

Safest Food Storage Containers

Ieguvums

Mūsdienās loģistikas vadību arvien vairāk novērtē lielākā daļa uzņēmumu. Kvalificētas lieljaudas uzglabāšanas tvertnes palīdz pabeigt loģistikas konteineru vispārināšanu un integrāciju. Tas ir nepieciešams produkts ražošanas un izplatīšanas uzņēmumiem, lai veiktu modernu loģistikas vadību.


Produkta pielietojums

Plastic Stackable Storage BinsHot Tags: lieljaudas uzglabāšanas kastes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Lieli plastmasas glabāšanas konteineri

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;