Lielas plastmasas glabāšanas kastes

Lielas plastmasas glabāšanas kastes palīdz izstrādājumiem un ir viegli uzliesmojošas, tāpēc, lietojot totes, mums jāatturas no uguns avotiem, lai nodrošinātu plastmasas uzglabāšanas kastes ar vāku un kastēs esošo preču drošību. Plastmasas kastītei ir prasības attiecībā uz slodzi un tā nestspēja ir fiksēta.

Funkcija

Lielas plastmasas glabāšanas kastes palīdz izstrādājumiem un ir viegli uzliesmojošas, tāpēc, lietojot totes, mums jāatturas no uguns avotiem, lai nodrošinātu plastmasas glabāšanas kastes ar vāku un kastēs esošo preču drošību.


Priekšrocība

Plastmasas kastei ir prasības attiecībā uz nestspēju, un tās nestspēja ir fiksēta. Tāpēc, lietojot, priekšmetu un skursteņu augstums nevar pārsniegt tā maksimālo slodzi, pretējā gadījumā tas izraisīs kastes pārslodzi, kas ir viegli sabojāt kastīti un kastes saturu.

Plastic Storage Containers with Lids

Ieguvums

Uzglabāšanas plastmasas traukam ar vāku ir atbilstoša izturība un nodilumizturība, kā arī cietības un trausluma standarti. Lietojot, tiem jābūt standartizētiem lietošanai. Tie nedrīkst būt ļaunprātīgi bojāti, un tos nevar nomest no augstas vietas. Tas nodarīs lielu kaitējumu kastei. .


Jūs nevarat' nenovietot kastīti uz ilgu laiku, jo spēcīgā gaisma padarīs plastmasas trauku ātri novecojošu un saīsinās tā kalpošanas laiku.


Ikvienam, lietojot to, jāpievērš uzmanība iepriekš minētajiem punktiem, lai tas varētu spēlēt savu vērtību un to varētu izmantot ilgāk.


Produkta pielietojums

Attached Lids Container


Piegāde, piegāde

plastic bins with a lidHot Tags: lielas plastmasas uzglabāšanas kastes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Krātuves ar vākiem

Nākamo: Plastmasas uzglabāšanas konteineri

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;