Lieli plastmasas glabāšanas konteineri

Izmantojot kraušanu, jums jāņem vērā savu lielo plastmasas glabāšanas konteineru nestspēja, un kraušanas augstums ir visierobežojošākais. Pareizai plastmasas kastes uzglabāšanas kastes izmantošanai jānodrošina, lai vienas kastes svars nepārsniegtu 25 kg (normāli cilvēka ķermeņa ierobežojumi), un nevar aizpildīt rūtiņu. Lai preces nepieļautu tiešu saskari ar kastes dibenu, jāatstāj vismaz 20 mm (izņemot augšējo savienojumu). Bojājiet vai netīriet produktu.

Funkcija

Izmantojot kraušanu, jums jāņem vērā pašu lielo plastmasas glabāšanas konteineru nestspēja, un kraušanas augstums ir visierobežojošākais.


Pareizai plastmasas kastes uzglabāšanas kastīšu izmantošanai jānodrošina, lai vienas kastes svars nepārsniegtu 25 kg (normāli ierobežojumi cilvēka ķermenim) un ka tā nevar aizpildīt lodziņu. Lai preces nepieļautu tiešu saskari ar kastes dibenu, jāatstāj vismaz 20 mm (izņemot augšējo savienojumu). Bojājiet vai netīriet produktu.

Plastic Storage Bins 

Priekšrocība

Lai padarītu lielās plastmasas uzglabāšanas kastes ilgu laiku drošas, mēs ceram pareizi izmantot plastmasas paplāti atbilstoši šādām prasībām:

 

Stingri aizliegts mest preces no plastmasas pārtikas traukiem no augstuma. Saprātīgi nosakiet, kā preces tiek sakrautas konteinerā. Preces ir izvietotas vienmērīgi, nekrauj tās ekscentriski un sakrauj ekscentriski.

large storage bins

Ieguvums

Kad darbojas autokrāvējs vai manuālā hidrauliskā iekrāvēja, dakša dadzis var pēc iespējas vienmērīgāk pacelt paplāti pirms leņķa maiņas. Dakšu ērkšķi nedrīkst trāpīt uz paletes sāniem, lai izvairītos no paletes saplīšanas un netieša totalisa un preču bojājuma.

Plastmasas krātuves kombināciju kods tiek uzlikts uz plastmasas paletes ar pienācīgu saiņošanu un iesaiņošanu, ko ir viegli izmantot mehāniski iekraujot un izkraujot un transportējot, lai izpildītu iekraušanas, izkraušanas, transportēšanas un uzglabāšanas prasības.


Produkta pielietojums

Storage Container Box ToteHot Tags: lieli plastmasas uzglabāšanas konteineri, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Lieljaudas uzglabāšanas kastes

Nākamo: Plastmasas glabāšanas kastes ar vākiem

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;