Plastmasas glabāšanas kastes ar vākiem

Plastmasas glabāšanas kastēm ar vākiem ir svarīga loma kā neatņemamai noliktavu un loģistikas nozares sastāvdaļai. Ja saskaņā ar pareizas lietošanas specifikācijām tiek izmantotas plastmasas glabāšanas kastes ar vākiem, tās var ne tikai pilnībā spēlēt savu lomu, bet arī paplašināt to kalpošanas laiku un samazina uzglabāšanas tvertņu ar vākiem iegādes izmaksas.

Funkcija

Plastmasas glabāšanas kastēm ar vākiem ir svarīga loma kā neatņemamai noliktavu un loģistikas nozares sastāvdaļai.


Ja plastmasas glabāšanas totes ar vākiem tiek izmantotas atbilstoši pareizas lietošanas specifikācijām, tās var ne tikai pilnībā atvēlēt savu lomu, bet arī pagarināt to kalpošanas laiku un samazināt glabāšanas tvertņu ar vākiem iegādes izmaksas.

plastic box with lid  


Priekšrocība

Lietojot plastmasas glabāšanas kastes ar vākiem, pievērsiet uzmanību šādiem punktiem:

1. Izmantojot atbilstošo paleti, apsveriet, vai uzglabāšanas kastes ar vākiem lielums ir piemērots šai plastmasas paletei, lai izvairītos no neatbilstoša izmēra, nepareizas novietošanas un sānu šķībuma vai kastes sabrukšanas.

2. Ir stingri aizliegts nomest plastmasas glabāšanas tvertnes ar vākiem no augstas vietas, lai izvairītos no vardarbīgas ietekmes izraisītas glabāšanas tvertnes ar vāku saspiešanas un plaisāšanas.


Ieguvums

Ievietojot preces, tās jānovieto vienmērīgi, lai izvairītos no asas virsmas tiešas nospiešanas plastmasas sakraujamo glabāšanas kastes Kastes ar vāku apakšā. Spēka nevienmērīgums novedīs pie sāna šķībuma vai sabojāšanas. Nopietnākos gadījumos kastē esošās preces tiks sabojātas.


Produkta pielietojums

Attached Lids ContainerHot Tags: plastmasas glabāšanas kastes ar vākiem, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Lieli plastmasas glabāšanas konteineri

Nākamo: Lieli plastmasas konteineri ar vāku

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;