Sterilīta uzglabāšanas tote kaste

Feature Sterilīts uzglabāšanas tote kaste ir svarīgs instruments, lai uzņēmumi varētu veikt loģistikas apgrozījumu. To plaši izmanto daudzās jomās. Tas var pretoties skābes, sārmu, eļļu, netoksisku un bez smaržas. To var izmantot, lai noturētu pārtiku utt., tas ir viegli tīrāms, detaļu apgrozījums ir ērts, un tas ...

Līdzeklis

Sterilīta uzglabāšanas kaste ir svarīgs instruments, lai uzņēmumi varētu veikt loģistikas apgrozījumu. To plaši izmanto daudzās jomās. Tas var pretoties skābes, sārmu, eļļu, netoksisku un bez smaržas. To var izmantot, lai noturētu pārtiku utt., tas ir viegli tīrāms, detaļu apgrozījums ir ērts, un tas ir kārtīgi sakrauti. Viegli pārvaldīt.


large plastic containers with lid


Priekšrocība

Sakraujamas tvertnes ar vāku ir iekapsulētas ar plastmasas plēvi, lai preces būtu iesaiņotas, un iekapsulētās preces ir izolētas no ārējās atmosfēras, lai uzglabāšanas procesā tās nebūtu viegli mitras. Turklāt, ja materiāli tiek apstrādāti ārā lietainā laikā (ārpus nodalījuma), krava netiks būtiski ietekmēta. Tāpēc, iekapsulējot tote preces ar plastmasas plēvi kopumā var būt nozīme, lai novērstu mitrumu.

Labumu

Iepakojums padara visu iepakojumu iesaiņotu plastmasas plēvē un plastmasas kastē ar vāku. Iepakotās preces ir izolētas no ārpuses telpas, lai putekļi no ārpuses var nokrist tikai uz plastmasas plēves virsmas ilgstošas uzglabāšanas laikā noliktavā. Tas var novērst putekļus uz kravas gabala.

Produkta lietojumprogramma

large storage bins with lidHot Tags: sterilīts uzglabāšana tote kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti, ekonomika, cena

Pāri: Lieli plastmasas konteineri ar vāku

Nākamo: Krātuves ar vākiem

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;