Saliekamās cietās plastmasas palešu tvertne

Daudzi uzņēmumi tagad izmanto plastmasas palešu nodalījumu, jo apakšējā dizaina uzvalks mehāniskai vai manuālai autoiekrāvēju darbībai, to var darbināt četros virzienos. Kaste iestāde pieņem vienreizēju injekcijas molding tehnoloģiju. Paletes un kastes korpuss ir integrēti. Tas ir elastīgāks, ērtāks un plašs iepakojuma klāsts. Un tas ir viegli uzglabāt, stackable, un to var izmantot arī ar riteņiem. Tos plaši izmanto mašīnu ražošanā; automobiļu piederumi; pārtikas uzņēmumiem; dzērienu ražošanas uzņēmumi; noliktavu loģistika; lielveikalu veikalos.

Līdzeklis

Daudzi uzņēmumi tagad izmanto plastmasas palešu tvertni, jo apakšējā dizaina uzvalks mehāniskai vai manuālai autoiekrāvējuDarbību,to var darbināt četros virzienos. Kaste iestāde pieņem vienreizēju injekcijas molding tehnoloģiju. Palete un kastestruktūra ir integrētas. Tas ir elastīgāks, ērtāks un plašs iepakojuma klāsts.

Untas ir viegliuzglabāt, stackable, un tos varizmantot arī ar riteņiem. Tos plaši izmanto mašīnu ražošanā; automobiļu piederumi; pārtikas uzņēmumiem; dzērienu ražošanas uzņēmumi; noliktavu loģistika; lielveikalu veikalos.

Priekšrocība

Ir labi zināms, ka plastmasas izstrādājumi ir dzīves cikls. Pēc saliekamās cietās plastmasas palešu tvertnes izmantošanas dažus gadus klienti atradīs sacietēšanu, trauslumu, krāsu atvieglošanu un pat plaisas un veiktspējas degradāciju. To izraisa novecošanās no tiem. Tāpēc produktiem, kas prasa ilgstošu lietošanu un biežu lietošanu, ir ļoti nepieciešams būtiski uzlabot anti-novecošanās īpašumu un tādējādi paildzināt kalpošanas laiku. Šeit mēs piedāvājam jums dažus pasākumus, lai efektīvi uzlabotu anti-novecošanās īpašības no tiem jūsu atsauci.

collapsible solid pallet box

Labumu

No tām novecošanās ir rezultāts kombinētās ietekmes iekšējiem un ārējiem faktoriem. Ārēji, iedarbojot gaismu un siltumu uz ilgu laiku, raksturīgo molekulmasu mainās, un modifikatora palīgt komponents izsmēj, tādējādi kļūstot trausls un viegli sadalīti. Izvairieties no ilgstošas saules gaismas un siltuma iedarbības vidē; izmantot to vēsā vietā, kad esat dīkstāvē; ja jums tas ir jāatstāj atvērtā vietā, varat to nosegt arAuduma. Tas var efektīvi izvairīties no straujas novecošanās no tiem, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku.


Preces parametrs

Modeļa Nr.

TTPX1210 TTPX1210

Stilu

Divas atvērtas durvis

Ārējās dimensijas

L1200*W1000*H975mm*

Materiālu

Abpe

Statiskā slodze

4000KG 4000KG

Dinamiskā slodze

1000KG 1000KG

Temperatūras izturība:

-40°C līdz 70°C

Izcelsmes

Ķīna

Piegādes

Tas ir daudz atkarīgs no daudzuma jūsu pasūtījumu, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Lūdzu, sniedziet mums šādu informāciju, kad jūs atsauksmes.
1.Pilnīga informācija par produktu.
2.Cik daudz gabalu vēlaties.
3.Papildu prasības attiecībā uz produktu


Produkta lietojumprogramma

food grade solid plastic pallet box(001)


Detalizēta informācija par ražošanu

food grade collapsible plastic pallet binRokturis dizains vieglai vadāmībai.
food grade collapsible plastic pallet boxSalokāms dizains, lai ietaupītu vietu.
food grade solid plastic pallet binVar kaudze ar otru, lai ietaupītu vietu.


Piegāde un nosūtīšana

collapsible plastic pallet box Hot Tags: saliekamās cietās plastmasas palešu tvertne, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Lieli taras konteineri

Nākamo: Pārtikas kvalitātes saliekamais cietais lielapjoma konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;