Saliekamā palešu kaste

Saliekamā palešu kaste nav dārga. Tas ļauj jums saprast, ka jūs varat nopirkt preces, kuras esat apmierināts ar nelielu naudu. Vai saliekamos uzglabāšanas konteinerus ir viegli izmantot? Tas ir skaidrs, ka vispārējās saliekamās plastmasas palešu kastes ir rūpīgi izgatavotas no plastmasas, un kvalitāte ir ļoti laba. Tas ir izturīgs, un tā priekšrocības ir viegls un mazs, tāpēc tas vienmēr ir izpelnījies patērētāju atzinību.

Funkcija

Saliekamā palešu kaste nav dārga. Tas ļauj jums saprast, ka jūs varat nopirkt preces, kuras esat apmierināts ar nelielu naudu. Vai saliekamos uzglabāšanas konteinerus ir viegli izmantot?' s noteikti, vispārējās saliekamās plastmasas palešu kastes ir rūpīgi izgatavotas no plastmasas, un kvalitāte ir ļoti laba. Tas ir izturīgs, un tā priekšrocības ir viegls un mazs, tāpēc tas vienmēr ir izpelnījies patērētāju atzinību.


Vēl viens ir tas, ka mēs varam sazināties un risināt sarunas ar ražotāju atbilstoši mums nepieciešamo atkārtoti lietojamo saliekamo palešu tvertņu lielumam un visbeidzot iegūt vēlamo saliekamo beztaras palešu konteineru izmērus.


Priekšrocība

Katram priekšmetam ir sava lietderība, vai arī cilvēki to neizdomātu un neražotu. Tas pats attiecas uz plastmasas taras konteineriem. Lai' nenovērtē par zemu šādas saliekamās plastmasas palešu kastes. Tam ir plašs lietojumu klāsts. Runājot par

plastmasas palokāmā palešu kaste, es uzskatu, ka jūs domājat, ka to var izmantot, lai turētu daudzas lietas. Šim' ir taisnība, lielākais saliekamā lielā konteinera mērķis ir glabāt mantas. Dažus sīkus priekšmetus, kā arī traukus, dārzeņus utt. Restorānā var piepildīt ar lielapjoma uzglabāšanas konteineriem.


Tā kā cilvēki kļūst arvien gudrāki un attīstās tehnoloģijas, un mēs vienlaikus ražojam vairāk lietu. Lielo saliekamo palešu kastu dizains ir rīks, kas ļauj mums ietaupīt laiku un vairāk vietas izgudrot. Šis izgudrojums ir ļoti ērts cilvēkiem.Stackable and foldable Pallet Boxes

Ieguvums

Meklējot internetā, jūs varat redzēt lieljaudas konteineru attēlu. Ja jūs to nezināt, varat to pārbaudīt internetā. Ir daudz izmēru plastmasas uzglabāšanas saliekamās palešu kastes, un mēs tās varam pielāgot ar ventilējamu saliekamo palešu kastīšu ražotājiem atbilstoši mums vajadzīgajam izmēram. Ir arī daudz saliekamu plastmasas palešu kastu ražotāju, taču mēs vislabāk meklējam ražotājus ar noteiktu ražošanas reputāciju. Saliekamo palešu kastu parādīšanās oriģinālos grozus aizstāj ar dažādām funkcijām, tāpēc tie ir ļoti populāri.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

TTPX1210

Ārējie izmēri

L1200 * W1000 * H975mm

Salocīts augstums

400mm

Materiāls

HDPE

Statiskā slodze

4000KG

Dinamiskā slodze

1000KG

Temperatūras izturība:

-40 ℃ līdz 70 ℃

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Lūdzu, sniedziet mums sīkāku informāciju, sniedzot atsauksmes.

1. Pilnīga informācija par produktu.
2. Cik daudz gabalu vēlaties.

3. Papildu prasības produktam

Produkta pielietojums

high-quality foldable plastic pallet box


Piegāde, piegāde

plastic folding pallet boxes


Hot Tags: saliekamā palešu kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekama palešu tvertne

Nākamo: Lieli taras konteineri

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;