Pārtikas kvalitātes saliekamais cietais lielapjoma konteiners

Pārtikas kvalitātes saliekams cietā beztaras konteiners, kas piemērots cietu, šķidru, pulvera, pastas un citu materiālu iekraušanai. Saliekams plastmasas taras konteiners tiek plaši izmantots lielā zivju audzētavā, poligrāfijas un balināšanas krāsošanas rūpnīcā, galvanizācijas rūpnīcā, cigarešu rūpnīcā, pārtikas rūpnīcā, ādā rūpnīca utt.

Funkcija

Pārtikas kvalitātes saliekams cietā beztaras konteiners, kas piemērots cietu, šķidru, pulvera, pastas un citu materiālu iekraušanai.


Saliekams plastmasas konteiners tiek plaši izmantots lielā zivju audzētavā, poligrāfijas un balināšanas krāsošanas rūpnīcā, galvanizācijas rūpnīcā, cigarešu rūpnīcā, pārtikas rūpnīcā, lēdamzāļu fabrika utt.


Labākie rūpnieciskie lielapjoma konteineri šajā nozarē ir pazīstami arī kā loģistikas kastes. Tos galvenokārt izmanto automobiļos, mašīnās, sadzīves tehnikā, elektronikā un vieglā rūpniecībā. Tās ir īpašas uzglabāšanas kastes, kurām ir augsta izturība, izturība pret koroziju, izturība pret eļļu, un tās nav toksiskas un bez garšas. To galvenokārt var izmantot pārtikas uzglabāšanai, kā arī var izmantot dažādiem īpašiem produktiem. Pārvaldības ziņā to ir viegli tīrīt un organizēt.


Priekšrocība

1. Izmantojot zemspiediena augsta blīvuma polietilēnu (HDPE) pēc iesmidzināšanas, skābju un sārmu izturību, noplūdes izturību, triecienizturību, augstu izturību.

2. Laba iekraušanas veiktspēja un stabila ķīmiskā veiktspēja.

food grade folding solid plastic pallet bin

Ieguvums

Daudzos gadījumos produktu sakraušanai un ērtai lietošanai tiek izmantots jaunizjaucams beztaras konteiners. Daudzos gadījumos, ja tas ir saprātīgi izstrādāts izstrādājums, to var vieglāk vai vieglāk ievietot mājā. Tiek veikta produktu aprite, uzglabāšana, izplatīšana un transportēšana. Apgrozījuma kastes galvenokārt sadarbojas ar loģistikas kastēm un bieži tiek novietotas noliktavās.


Daudzos gadījumos noliktavā vai ražošanas vietā to pārvalda loģistika, un to var arī plaši novērtēt. Soliddeck saliekamo beztaras konteineru esamība var pabeigt lieljaudas saliekamo pārtikas preču noliktavu un plastikāta palešu konteineru izvietošanu un ir arī integrēta. Attiecībā uz saliekamā plastmasas rūpnieciskā lielapjoma konteinera lielumu, protams, tas mainās atkarībā no uzglabātajām lietām, un tas arī atšķiras no dažādu ražotāju specifikācijām.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

FTPX1210

Stils

Četras atvērtu durvju saliekamais cietā taras konteiners

Ārējie izmēri

L1200 * W1000 * H975mm

Iekšējie izmēri

L1120 * W920 * H795mm

Materiāls

HDPE

Kravnesība

KILOGRAMS

Steka ietilpība

KILOGRAMS

Saliekamais augstums

400mm

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta iezīme un pielietojums

food grade collapsible bulk container(001)


Produkcijas detaļas

food grade folding solid plastic pallet box

1. Četru durvju dizains ērtai piekļuvei precēm.

2. Saliekams dizains, lai ietaupītu vietu.


Piegāde, piegāde

food grade collapsible solid bulk containerHot Tags: pārtikas kvalitātes saliekams cietā taras konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekamās cietās plastmasas palešu tvertne

Nākamo: Saliekamais lielais konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;