Pārtikas klases ventilējama plastmasas palešu kaste

Pārtikas klases ventilējamas plastmasas palešu kastes var sakraut, samazināt produkta zudumus, uzlabot efektivitāti, ietaupīt vietu, atvieglot pārstrādi un ietaupīt iepakojuma izmaksas. Pārtikas klases ventilējamas plastmasas palešu kastes var sakraut, samazināt produkta zudumus, uzlabot efektivitāti, ietaupīt vietu, atvieglot pārstrādi un ietaupiet iepakojuma izmaksas. Dārzeņu un augļu ventilācijas palešu kastes tiek plaši izmantotas mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnikā, vieglajā rūpniecībā, elektronikā un citās nozarēs.

Funkcija

Pārtikas klases ventilējamas plastmasas palešu kastes var sakraut, samazināt produkta zudumus, uzlabot efektivitāti, ietaupīt vietu, atvieglot pārstrādi un ietaupīt iepakojuma izmaksas.


Dārzeņu un augļu ventilācijas palešu kastes tiek plaši izmantotas mašīnās, automašīnās, sadzīves tehnikā, vieglajā rūpniecībā, elektronikā un citās nozarēs. Plastmasas palešu kastes ir izturīgas pret skābi un sārmiem, eļļas traipiem, nav toksiskas un bez smaržas, un tās var izmantot, lai turētu pārtiku utt., Viegli tīrāmas, un detaļu apgrozība ir ērta, glīti sakrauta un viegli vadāma. Tās saprātīgais dizains un izcilā kvalitāte ir piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai, apgrozības apstrādei un citām saitēm rūpnīcas loģistikā. Augstas kvalitātes izgaismoto standarta palešu kasti var izmantot kopā ar dažādiem loģistikas konteineriem un darbstacijām, ko izmanto dažādās noliktavās, ražošanas vietās un citos gadījumos. Mūsdienās, kad uzņēmumi arvien vairāk vērtē loģistikas vadību, HDPE pārtikas kvalitātes ventilē plastmasas palešu kastes

palīdzēt pabeigt loģistikas konteineru vispārināšanu. Ražošanas un izplatīšanas uzņēmumu mūsdienīgai loģistikas vadībai ir nepieciešama integrēta vadība.Priekšrocība

1. Lielu plastmasas palešu konteineru jebkurā laikā var mazgāt ar ūdeni.

2. Kalpošanas laiks ir apmēram 10 reizes ilgāks nekā koka korpusiem.

3. Ļoti plaši tiek izmantota plastmasas palešu kaste, kas paredzēta automašīnām, mašīnu apstrādei, lielveikaliem un citām nozarēm.

food grade  plastic pallet boxIeguvums

1. Četru virzienu ventilējamas plastmasas palešu tvertnes iekšējās aprites process. Tas ir atslēga, lai nodrošinātu to vienmērīgu plūsmu faktiskās darbības laikā. Īpašam vadības personālam ir jāuzņem krājumi un jāuzskaita to daudzums un kvalitāte, un pēc tam tie jāreģistrē, pirms tos var sākt faktiski izmantot un izmantot.


2. Inventāra mehānisma iestatīšana. Regulāra to uzskaite var efektīvi atklāt kaitējumu un zaudējumus, izvairīties no nevajadzīgiem uzņēmumu izdevumiem un samazināt uzņēmumu izmaksas. Krājumu cikla izstrādē ir nepieciešams veikt atbilstoši uzņēmuma faktiskajai situācijai, lai nodrošinātu inventarizācijas cikla racionalitāti.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

WTPX1210

Ārējie izmēri

L1200 * W1000 * H760mm

Iekšējie izmēri

L1100 * W910 * H600mm

Materiāls

HDPE

Statiskā slodze

4000KG

Dinamiskā slodze

1000KG

Skaļums

600 litri

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta pielietojums

ventilated plastic pallet box(001)


Produkcijas detaļas

food grade plastic pallet bin4 ceļu ievadīšana, ērta darbība.
4 way entry ventilated plastic pallet binVentilācijas dizains veicina ventilāciju un siltuma apmaiņu, lai preces nebūtu tik viegli puvi.


Piegāde, piegāde4 way entry ventilated plastic pallet boxHot Tags: pārtikas kvalitātes ventilējama plastmasas palešu kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Četru veidu iebraukšanas cietā plastmasas palešu kaste

Nākamo: Plastmasas taras konteineri

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;