Plastmasas taras konteineri

Agrākā plastmasas taras konteineru loma rūpniecībā ir ļoti vienkārša apgrozījuma priekšmetiem. Tās loma ir arī uzlabota, mainoties laikmetam, un tagad tā ir pieejama arī pārtikas rūpniecībā pārtikas uzglabāšanai, ražošanai un apgrozījumam. Rūpniecisko beztaras konteineru īpatnība ir tāda, ka saliekamiem beztaras konteineriem ir daudz īpašību, kuras var izmantot daudzās nozarēs.

Funkcija

Agrākā plastmasas taras konteineru loma rūpniecībā ir ļoti vienkārša apgrozījuma priekšmetiem. Tās loma ir arī uzlabota, mainoties laikmetam, un tagad tā ir pieejama arī pārtikas rūpniecībā pārtikas uzglabāšanai, ražošanai un apgrozījumam. Rūpniecisko beztaras konteineru īpatnība ir tāsaliekamiem beztaras konteineriem ir daudz īpašību, kuras var izmantot daudzās nozarēs.


Kā izejvielas tiek izmantoti HDPE (zema spiediena augsta blīvuma polietilēns) un PP (polipropilēns) ar augstu triecienizturību. Netoksisks, bez smaržas, izturīgs pret UV starojumu, bez krāsas izmaiņām, gluda virsma, viegli tīrāma.

Pašlaik režģa plastmasas palešu kaste ir plaši izmantota elektronikā, metālā, detaļās un citās nozarēs.


Priekšrocība

1. Labas mehāniskās īpašības

Īpaši izgatavo atkārtoti izmantojamo beztaras konteineru struktūrubeztaras konteineriem un tvertnēm ir izcilas mehāniskās īpašības, piemēram, laba izturība, triecienizturība, augsta spiedes izturība, amortizācija un triecienizturība, augsta stingrība un laba lieces veiktspēja.

2. Viegls un sekciju materiāls

Saliekamo beztaras palešu konteineru mehāniskās īpašības ir lieliskas, un tas pats efekts būtu jāpanāk, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā. Plastmasas dobu dēļu izmantošanai ir mazāk palīgmateriālu, zemas izmaksas un viegls.

3, siltumizolācija, skaņas izolācija

Sakarā ar tukšo kastes struktūru, tā siltuma un skaņas pārneses efekts ir ievērojami mazāks nekā cietajām plāksnēm, un tam ir labi siltuma un skaņas izolācijas efekti.

Heavy Duty Plastic Pallet Box


Ieguvums

Noliktavu un loģistikas aprīkojumā plastmasas paliktņu tvertne var būt neaizstājama sastāvdaļa. Tā ir standartizēta universāla konteineru vienība. Lietošanas apjoma un biežuma ziņā ļoti liels. Tā kā tas palīdz palielināt darbības efektivitāti, mēs varam teikt, ka tie ir arī ļoti svarīgi pamatlīdzekļi uzņēmumā. Tā kā tas ir īpašums, tas ir pienācīgi jāuzglabā un jāizmanto. Mērķis ir tos efektīvāk izmantot, novērst priekšlaicīgu novecošanās bojājumus un zaudējumus nepareizas pārvaldības dēļ un spēt būt savlaicīgi, kad nepieciešams.


Produktparametrs

Modelis Nr.

WTPX1210

Ārējie izmēri

L1200 * W1000 * H760mm

Iekšējie izmēri

L1100 * W910 * H600mm

Materiāls

HDPE

Statiskā slodze

4000KG

Dinamiskā slodze

1000KG

Skaļums

600 litri

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkta pielietojums

Plastic Mesh Pallet Bin


Piegādāt,sgūžas

Euro Type Plastic Pallet Box


Hot Tags: plastmasas taras konteineri, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Pārtikas klases ventilējama plastmasas palešu kaste

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;