Plastmasas pārvadāšanas paliktņi

Plastmasas kravas paletes var izmantot dažādās vides situācijās, ievērojami uzlabojot spēju transportēt un uzglabāt preces. To izmantošana var atbilst vides aizsardzības, izturības pret koroziju, vieglas tīrīšanas, antistatiskajām, bez ērcītēm un organisko šķīdinātāju barjeras īpašībām utt.

Ievads

Plastmasas kravas paletes var izmantot dažādās vides situācijās, ievērojami uzlabojot spēju transportēt un uzglabāt preces. To izmantošana var atbilst vides aizsardzības, izturības pret koroziju, vieglas tīrīšanas, antistatiskajām, bez ērcītēm un organisko šķīdinātāju barjeras īpašībām utt.


To darbība un lietošana ir ļoti ērta. No produktu ražotājiem un iesaiņotājiem, ja viņi iegādājas augstas kvalitātes plastmasas paliktņus, kas atbilst preču lielumam, viņi var viegli un paši pārvadāt izstrādājumus, un tehniskās prasības ir viegli uztveramas. Tās var uzglabāt un sakraut, kad to nelieto, kas neaizņem pārāk daudz vietas un ir ļoti ērti pārvaldāms.


Drošības garantija, tie ir īpaši piemēroti iepakojuma izstrādājumu pārvadāšanai un eksportam. Tie ir visdaudzveidīgākie plastmasas iesaiņošanas rīki. To materiālam ir viegla tekstūra, spēcīga izturība un augsts drošības koeficients, un tas ir piemērots daudziem īpašiem gadījumiem, ieskaitot darbnīcas, kurās nav putekļu. Lieciet patērētājiem labu uzticamības sajūtu un zināmu atkarības pakāpi.

lieljaudas atvērta plastmasas palete

P rodukta p ametr is

Modelis Nr.

WT1211

Izmērs

L1200 * W1100 * H130mm

Materiāls

HDPE (pēc klienta pieprasījuma var izvēlēties arī PP)

Celtspēja

Statiskā slodze: 4T

Dinamiskā slodze: 0.8T

Krāsa

Zila, melna un cita krāsa atbilstoši jūsu prasībām

Ieraksta tips

4 Ceļš

Pretslīdes līdzeklis

Jā, ievietota pretslīdes gumija

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.


Produkts pieteikums

lieljaudas slēgta augšējā plastmasas palete


Produkta kvalifikācija

lieljaudas režģa klāja plastmasas palete


Piegādā, s hipping

lieljaudas cietā augšējā plastmasas palete


Uzturēšana
Plastmasas paliktņi ir nepieciešami iepakojuma materiāli uzņēmuma izstrādājumu apgrozījumam un piegādei. Tomēr lietošanas laikā tie kļūst arvien netīrāki, kas ir kļuvis par saiti, kas ietekmē darbnīcu un noliktavu tīrību.


Patiesībā ir daži noteikumi to tīrīšanai.Pareiza tīrīšana ne tikai nespēj sasniegt tīrīšanas nolūku, bet arī var tos sabojāt, labākais veids ir vilkt tos uz tukšo vietējo un pēc tam lietot tīru ūdeni caurulē, lai tās izlīdzinātu, pirmajā piegājienā vienkārši izmantojiet ūdeni, lai sāktu no nulles. Tā kā tos vienkārši izmanto preču uzglabāšanai, nebūs grūti notīrāmu traipu, bet lielākoties tie ilgstoši uzkrājas putekļos, tos var notīrīt ar ūdeni.


Arī to tīrīšana ir daļa no parastās apkopes, tāpēc mums ir jānodrošina tīrīšanas efekts.


Hot Tags: plastmasas nosūtīšanas paliktņi, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti lietojami, ekonomiski

Pāri: 6 stīgas Solid Top Plastmasas Palete

Nākamo: Zilas plastmasas paletes

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;