Viegla plastmasas palete

Atkārtoti izmantojamu plastmasas paliktņu struktūra tieši ietekmē plastmasas paletes izmantošanas efektivitāti, un piemērota struktūra var dot pilnu spēli autoiekrāvēja augstas efektivitātes darbības īpašībām. Ja uzņēmums izmanto lielu daudzumu lieljaudas plastmasas paletes, piemēram, lielu daudzumu vidējas slodzes plastmasas paletes noliktavā un no tās, ja inventāra un ieraksti ir pilnībā manuāli veikti, darba slodze būs ļoti liela, un uzņēmumam ir jāiegulda augstākas darbaspēka izmaksas, un tajā pašā laikā, kļūda ir arī grūti izvairīties.

Līdzeklis

Lai izvairītos no vieglās plastmasas paletes bojāšanās, ir jāsamazina kraujamo palešu vadības izmaksas, jāizvairās no liela daudzuma labāko plastmasas paliktņu bojājumiem un jāuzlabo transportēšanas operāciju efektivitāte. Ja uzņēmums izmanto lielu daudzumu lieljaudas plastmasas paletes, piemēram, lielu daudzumu vidējas slodzes plastmasas paletes noliktavā un no tās, ja inventāra un ieraksti ir pilnībā manuāli veikti, darba slodze būs ļoti liela, un uzņēmumam ir jāiegulda augstākas darbaspēka izmaksas, un tajā pašā laikā, kļūda ir arī grūti izvairīties. Tomēr, ja inteliģentas atzīšanas tehnoloģija ir ieviesta, lai pārvaldītu ienākošo un ārzemju darbības tīru un higiēnisku plastmasas paletes automātiskās lasīšanas režīmā, tas būs ne tikai ātri, tas var ievērojami uzlabot efektivitāti, bet arī ietaupīt darbaspēka izmaksas.


Priekšrocība

1. Ja vieglā nodokļa grupējamu plastmasas paliktni izmanto uz plaukta trīsdimensiju noliktavā, ir arī jāapsver, vai paletes struktūra ir piemērota kraušanas uz plaukta. Tā kā preces parasti var ievietot no plaukta tikai divos virzienos, plauktā izmantotās paletes pēc iespējas jāizmanto, lai izvēlētos paletes ar dakšām no visām pusēm, lai atvieglotu autoiekrāvēju, lai paņemtu preces un uzlabotu darba efektivitāti.

2. Atkārtoti izmantojamu plastmasas palešu konstrukcija tieši ietekmē plastmasas paletes izmantošanas efektivitāti, un piemērota struktūra var pilnībā ietekmēt autoiekrāvēja augstas efektivitātes darbības īpašības.

economical plastic pallets

Labumu

Jāņem vērā transportlīdzekļu un transportlīdzekļu specifikācijas un izmēri. Atbilstošais paletes izmērs ir tikai jāatbilst transportēšanas instrumenta izmēram, kas var uzlabot transporta instrumentu vietas pilnīgu un saprātīgu izmantošanu un ietaupīt transportēšanas izmaksas, jo īpaši konteinera un transportēšanas kravas automašīnas kastes izmēru.


Produkta lietojumprogramma

Industrial Plastic Pallets


Piegādāt,Piegāde

Ultra Light Economical Plastic PalletHot Tags: viegls plastmasas palete, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas rūpniecības palete

Nākamo: Ekonomiskās plastmasas paletes

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;