Melnas plastmasas paletes

Melnām plastmasas paliktņiem ir priekšrocības, ko sniedz viegls, augstas stiprības, netoksicitātis, ūdensizturīgs, mitrumizturīgs, izturīgs pret koroziju, bagātīga krāsa, ērta drukāšana, pārstrādājamība, labi ekoloģiskie raksturlielumi un laba sekundārā apstrādes veiktspēja. Pateicoties bagātīgajām izejvielām, mērenai cenai, izcilai veiktspējai un daudziem izmēriem un veidiem, kā jaunam videi draudzīga iepakojuma materiālam, ko plaši izmanto lielākajā daļā pasaules valstu. Galvenokārt izmanto vienreizēju eksportu vai noliktavas paklāji mitruma aizsardzībai.

Līdzeklis

Melnām plastmasas paliktņiem ir priekšrocības, ko sniedz viegls, augstas stiprības, netoksicitātis, ūdensizturīgs, mitrumizturīgs, izturīgs pret koroziju, bagātīga krāsa, ērta drukāšana, pārstrādājamība, labi ekoloģiskie raksturlielumi un laba sekundārā apstrādes veiktspēja.Pateicoties bagātīgajām izejvielām, mērenai cenai, izcilai veiktspējai un daudziem izmēriem un veidiem, kā jaunam videi draudzīga iepakojuma materiālam, ko plaši izmanto lielākajā daļā pasaules valstu. Galvenokārt izmanto vienreizēju eksportu vai noliktavas paklāji mitruma aizsardzībai.


Priekšrocība

Šeit mēs detalizēti apspriest, kā pareizi izmantot nestable plastmasas paleti.

1. Tiem ir atšķirīga veiktspēja un ilgmūžība dažādās vidēs. Ārā nav tas pats, kas telpās, un augsta temperatūra un zema temperatūra ir atšķirīga.

2. Pareiza un standartizēta to izmantošana arī paildzina to kalpošanas laiku.

nine legs plastic pallet

Labumu

Plauktiem plastmasas paletēm ir dažādas konstrukcijas, kuras var izvēlēties atbilstoši autoiekrāvēja īpašībām, nesošāsun citus piemērošanas nosacījumus. Plastmasas paletes konstrukcija tieši ietekmē paletes izmantošanas efektivitāti, un piemērota struktūra var pilnībā ietekmēt autoiekrāvēja efektīvas darbības īpašības. Plastmasas paletes tiek izmantotas kā grīdas plāksnes, tas ir, paletes netiks pārvietotas pēc preču iekraušanas, bet tikai spēlē lomu mitruma un ūdens pretestību. Varat izvēlēties paletes ar vienkāršu struktūru un zemākām izmaksām, piemēram, vienkāršas, bet jums jāpievērš uzmanība paletes statiskai slodzei. Paletēm, ko izmanto transportēšanai, pārkraušanai, iekraušanai un izkraušanai, izvēlieties paletes ar augstu izturību un lielu dinamisku slodzi. Tā kā šis paletes veids ir jāizmanto atkārtoti un jāizmanto ar autoiekrāvēju, paletes stiprums ir salīdzinoši augsts.


Produkta pieteikums

Plastic export pallet


PiegādātAsvhipping hipping

One Way Export Pallet

Hot Tags: melnas plastmasas paletes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: 9 pēdas atvērtas virsmas plastmasas palete

Nākamo: Nestable paliktņi

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;