Fm apstiprinātas plastmasas paletes

Funkcija Fm apstiprinātas plastmasas paletes var efektīvi novērst preču izkliedi iekraušanas un izkraušanas laikā. Transportēšanas, iekraušanas un izkraušanas procesā iekrāvēja kratīšanas dēļ citas kvalitātes ligzdojamās plastmasas paletēs ielādētie priekšmeti ir viegli izkaisīti, un ...

Funkcija

Fm apstiprinātas plastmasas paletes var efektīvi novērst preču izkliedi iekraušanas un izkraušanas laikā. Pārvadāšanas, iekraušanas un izkraušanas procesā iekrāvēja kratīšanas dēļ preces, kas ievietotas citās kvalitatīvās ligzdojamās plastmasas paletēs, ir viegli izkaisītas, un 100% pārstrādātas plastmasas ligzdojamas eksporta paletes unikālais lieces spēks var labi novērst šo problēmu. . Ir jāpievērš uzmanība vienvirziena eksporta paletes locīšanai. Ligzdojamas un sakraujamas plastmasas paletes tiek novietotas uz transporta plaukta un zināmā mērā būs saliektas, un lieces pakāpe turpinās padziļināties, bet, ja četrvirzienu ligzdojamās paletes tiek saliektas automātiskajā noliktavā, tā nedrīkst pārsniegt vienu centimetrs.

Reinforced Hdpe Plastic Pallet

Priekšrocība

Fm apstiprinātas plastmasas paletes, kas paredzētas zemai pārdošanai, bieži tiek izmantotas noliktavas pārvadāšanai. Vienotā loģistika, ko realizē vieglas, viegli ligzdojamas plastmasas paletes, veicina visa loģistikas procesa standartizāciju, standartizētu vadību un darbību. Kļūst iespējama vienota datu pārraide un informācijas apstrāde, kā arī var izvairīties no preču uzskaites. kļūda.

Ieguvums

Konteineru vienība, kas sastāv no fm apstiprinātām plastmasas paletēm, ir radījusi apstākļus standartizētai loģistikai un mehanizētai darbībai. Eksportējamu, pārstrādājamu plastmasas pārvadāšanas palešu izmantošana konteineru vienībā var veicināt loģistikas darbību vienmērīgumu un ātrumu. Piegādes plastmasas paliktņu dēļ vairākus vai desmitus iepakojumu var salikt vienotā formā.

Produkta parametrs

Low-cost plastic pallet


Produkta pielietojums

Blue Nestable Plastic PalletHot Tags: fm apstiprinātas plastmasas paletes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Viegla palete

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;