Pārtikas kvalitātes plastmasas palete

Pārtikas plastmasas paliktņi ir tīri un higiēniski: tie ir ūdensizturīgi, izturīgi pret rūsu, nav toksiski un bez garšas, viegli tīrāmi un dezinficējami, tīri un sanitāri. Vidēja patēriņa pārtikas kvalitātes plastmasas paliktņi ir karstumizturīgi, izturīgi pret aukstumu. , izturīgi pret skābēm un sārmiem: tie nedeformējas ± 50 ℃ robežās un nerūsē skābju un sārmainu ķimikāliju gadījumā. Pārtikas kvalitātes neapstrādātas pārstrādātas plastmasas paletes tiek plaši izmantotas noliktavās, iepakošanā, transportēšanā, lielveikalos, tas ir ligzdojams, kas palīdzēs ietaupīt daudz vietas.

Funkcija

1. Pārtikas kvalitātes plastmasas paliktņi ir tīri un higiēniski: tie ir ūdensizturīgi, izturīgi pret rūsu, nav toksiski un bez garšas, viegli tīrāmi un dezinficējami, tīri un sanitāri.

2. Vidējas slodzes pārtikas kvalitātes plastmasas palete ir karstumizturīga, izturīga pret aukstumu, izturīga pret skābēm un sārmiem: tās nedeformējas ± 50 ℃ robežās un nerūsē skābju un sārmainu ķīmisko vielu gadījumā.

3. Higiēnisko plastmasas palešu standarta izmēri un svars atbilst starptautiskajiem, nacionālajiem un rūpnieciskajiem standartiem. Tajā pašā laikā produktus, kas atbilst viņu korporatīvajiem standartiem, var ražot atbilstoši klientu prasībām.

4. Kā izmantot visaugstākās kvalitātes pārtikas kvalitātes plastmasas paliktņus: viņi izmanto četrvirzienu dakšas. To izmantošana ir elastīga, kas maksimāli palielina noliktavas platību izmantošanu.


Priekšrocība

Pārtikas kvalitātes neapstrādātas pārstrādātas plastmasas paletes tiek plaši izmantotas noliktavās, iepakojumā, transportēšanā, lielveikalos, tas ir ligzdojams, kas palīdzēs ietaupīt daudz vietas.

FDA & USDA Approved Plastic Pallets

Ieguvums

1. Logotipu varēja izdrukāt bez maksas

2. Krāsa tiek pielāgota atbilstoši jūsu pieprasījumam

3. Varētu pastiprināt iekraušanas jaudu

4. Četru virzienu iebraukšana, tērps iekrāvējam

5. Pretslīdes ērtākai lietošanai.

6. Ūdensizturīgs, mitrumizturīgs, izturīgs, ar ilgu kalpošanas laiku

7. Vides aizsardzība var būt pārstrādājama, videi draudzīga

8. Izturīgs pret augstu spiedienu

9. Viegli tīrāms

10. Stackable efektīvai uzglabāšanaiProdukta pielietojums

economical lightweight plastic pallet


Piegāde, piegāde

FDA Approved Plastic PalletsHot Tags: pārtikas kvalitātes plastmasas palete, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Standarta izmēra plastmasas palete

Nākamo: Grainger plastmasas paliktņi

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;