Vienreizējās lietošanas palete vienā virzienā

Ir trīs galvenie iemesli, kāpēc transportēšanas laikā tiek bojāts viens vienreizlietojams paliktnis: šoks, vibrācija un spiediens. Pirmkārt, tādu transportlīdzekļu kā automašīnas un vilcieni iedarbināšana, pārslēgšana, stūrēšana un bremzēšana mainīs vienvirziena plastmasas paletes ātrumu. Lai tu varētui...

Līdzeklis

Ir trīs galvenie iemesli, kāpēc transportēšanas laikā tiek bojāts viens vienreizlietojams paliktnis: šoks, vibrācija un spiediens. Pirmkārt, tādu transportlīdzekļu kā automašīnas un vilcieni iedarbināšana, pārslēgšana, stūrēšana un bremzēšana mainīs vienvirziena plastmasas paletes ātrumu. Transportlīdzekļi radīs ciklus tādu faktoru dēļ kā ceļa virsmas apstākļi, sliedes savienojumi, motora vibrācija, transportlīdzekļa triecienizturība, vēja viļņi uz ūdens virsmas un gaisa plūsmas intensitāte. Seksuālā izciļņiem un kratot. Ja skurstenis ir vaļīgs un nav fiksēts kā vienots veselums, plastmasas paletes var viegli saduras ar ratiņiem vai blakus kuģiem 9 skrējēji plastmasas paleti. Otrkārt, ja transportēšanas rīka uzbudinājuma biežums ir vienāds ar produkta raksturīgo frekvenci vai ir ļoti tuvu tam, produkts rezonēsies, kas viegli radīs kaitējumu deviņiem skrējēja vienvirziena eksporta plastmasas paletes. Arī kraušanas var uzlabot telpu izmantošanu transportlīdzekļiem. Tomēr stabilitāte HDPE lēta cena vienā virzienā vienreizējās plastmasas paletes ievērojami atšķiras atkarībā no kraušanas metodi, un apakšējā plastmasas palete sedz vislielāko spiedienu. Tajā pašā laikā, grunts plastmasas paleti ir izturēt dinamisko spiedienu pārvadāšanas grīdas un berzes radīts horizontālās pārvietošanas laikā, un dinamiskais spiediens ir vairāk kaitīgs lēti vienā virzienā 9 pēdas HDPE vienreizlietojamu plastmasas pallett nekā statisko spiedienu.

Priekšrocība

Straujā attīstība transporta nozarē. Tālsatiksmes transportlīdzekļiem (piemēram, automašīnām, vilcieniem, kuģiem un lidmašīnām) un tuvsatiksmes transportlīdzekļiem (akumulatora piekabes, iekrāvēji, iekrāvēji utt.) ir pilns ērtību un elastīguma klāsts, kas liek mūsdienu iepakojuma nozarei virzīties uz iepakošanas palešu uzkrāšanu un iekraušanas un izkraušanas mehanizāciju, transporta konteinerizāciju un uz uzglabāšanas plauktiem orientētu attīstību. Šajā rakstā analizēti un analizēti vieglā nodokļa 9 pēdu paletes bojājumi un drošība transportēšanas laikā, no palešu iepakojuma, konteinerizēta transportēšanas, transportēšanas aizsardzības un iekraušanas un izkraušanas aizsardzības aspektiem.


Light Duty 9 Feets Pallet

Labumu

Mūsdienu starptautiskā transporta nozare plaši izmanto konteinerus produktu transportēšanai vai nestable melnā vienvirziena kuģniecības plastmasas paletes, un ir realizēta konteineru standartizācijas tehnoloģiju un vadību. Konteineru transportēšana ir grupas transportēšanas instruments un metode ar pietiekamu izturību, lai nodrošinātu produkta drošību vai vienvirziena vienreizlietojamu plastmasas palešu transportēšanu un samazinātu produkta bojājumus.

Preces parametrs

Ierakstiet NO.

Izmērs (mm)

Statiskā slodze (T)

Dinamiskā slodze (T)

WJ1208 WJ1208

1200*800*140

1

0.5

WJ1008 WJ1008

1000*800*160

1

0.5

WJ1111 WJ1111

1100*1100*140

1

0.5

WJ1209 WJ1209

1200*900*140

1

0.5


Produktu Lietojumprogrammu

one way 9 feets HDPE disposable plastic pallet

Piegādāt,Piegāde

disposable nestable black one way shipping plastic palletHot Tags: vienvirziena vienreizējās lietošanas palete, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Viegla palete

Nākamo: Standarta izmēra plastmasas palete

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;