Plastmasas palete drukāšanai un pārveidošanai

Plastmasas palete drukāšanai un pārveidošanai ir sava veida īpaša drukas palete, kas izstrādāta poligrāfijas uzņēmumiem, un kas ir piemērota dažādām poligrāfijas iekārtām. Sarežģītā drukāšanas procesa un lielās inovāciju telpas dēļ poligrāfijas rūpniecībai ražošanai jāizmanto iespiešanas un pārveidošanas paletes. , un šis produkts atspoguļo poligrāfijas un iepakošanas nozares īpaši augsto tehnoloģiju līmeni.&pārveidojošo palešu drukāšana ir pretkorozijas iedarbība, izturīga un to var pārstrādāt, to nav viegli sabojāt, un tas ir arī iemesls, kāpēc tas ir populārs.

Funkcija

Plastmasas palete drukāšanai un pārveidošanai ir sava veida īpaša poligrāfijas uzņēmumiem izstrādāta drukas palete, kas piemērota dažādām poligrāfijas iekārtām. Sarežģītā drukāšanas procesa un lielo inovāciju vietu dēļ poligrāfijas nozarei ir jāizmanto iespiešanas un konvertēšanas nozares paletes uzražojumu, un šis produkts ir tipogrāfijas' īpaši augsto tehnoloģiju līmenis. Drukāšana& pārveidojot paletes ir pretkorozijas, izturīga, un to var pārstrādāt, to nav viegli sabojāt, un tas ir arī iemesls, kāpēc tas ir populārs.


Priekšrocība

Katrs klients sagaida, ka īpašs iespiešanas un pārbūves palešu kalpošanas laiks ir pēc iespējas ilgāks, lai tie varētu samazināt ieguldījumu izmaksas, kā mēs varam efektīvi pagarināt plastmasas palešu kalpošanas laiku poligrāfijas rūpniecībai?

Iemācieties usk. pareizi pārveidojot paletes.

Faktiski, pirms iemācīties izmantot ekonomiskas plastmasas paletes drukāšanai,vajadzētu būt pareizam pirkšanas veidam, izvēlēties patiešām izcilu produktu, laika izmantošana neizbēgami būs garāka. Un lietošanas laikā vislabāk ir ievērot norādījumus.


special printing and converting plastic pallet

Ieguvums

Veiciet labu darbu ikdienas uzturēšanā.

Papildus nepieciešamībai pareizi izmantot iespiedmašīnas padeves plastmasas paletes, ir ļoti nepieciešams veikt arī parastos apkopes darbus. Tikai tad, kad tiek veikti apkopes darbi, nevajadzīgo nodilumu var samazināt, un to var savlaicīgi novērst pēc bojājuma konstatēšanas, lai novērstu bojājumu turpināšanos.

Parasti to kalpošanas laika pagarināšanas metode ir pareiza lietošana un uzturēšana, katras operācijas veikšana, lai to maksimālā efektivitāte būtu.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

YS1047617

Izmērs

L1040 * W760 * H170mm

Materiāls

HDPE (atbilstoši klientu pieprasījumam var izvēlēties arī PP)

Kravnesība

Statiskā slodze: 1,5T

Dinamiskā slodze: 1T

Svars

12,7 kg

Krāsa

Zila, melna un cita krāsa atbilstoši jūsu prasībām

Ieraksta veids

4 ceļš

Izcelsme

Ķīna


Produkta pielietojums

special printing and converting pallet


Piegāde, piegāde un pasniegšana

special printing and converting industry pallet

Hot Tags: plastmasas palete drukāšanai un pārveidošanai, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas palešu iespiešana un pārveidošana

Nākamo: Speciāls plastmasas paliktnis poligrāfijas rūpniecībai

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;