Speciāls plastmasas paliktnis poligrāfijas rūpniecībai

Īpaša plastmasas palete poligrāfijas rūpniecībai, ieliektu tekstūras dizains virsmai. Ekonomiski un praktiski. Tās nozīme ir ne tikai apgrozījums un preču krava. Vēl svarīgāk ir tas, ka rievas dizains ievērojami atvieglo papīra virpošanas mašīnas darbību. Ievērojami palielinājusi ražošanas efektivitāti ražošanas līnijā.

Līdzeklis

Īpaša plastmasas palete poligrāfijas rūpniecībai, ieliektu tekstūras dizains virsmai. Ekonomiski un praktiski. Tās nozīme ir ne tikai apgrozījums un preču krava. Vēl svarīgāk ir tas, ka rievas dizains ievērojami atvieglo papīra virpošanas mašīnas darbību. Ievērojami palielinājusi ražošanas efektivitāti ražošanas līnijā.Priekšrocība

1. Izturība: Poligrāfijas nozares paletes ilgst aptuveni 10 reizes garāks nekā koka paletes.

2. Uzticamība: Plastmasas paliktņu uzticamība drukāšanas struktūrai ievērojami samazina drukas un pārveidošanas plastmasas palešu bojājumus un patēriņu uz iespiedmateriāliem, kas piemēroti iespiedrūpniecībai, jo printerī bojāta plastmasas palete. Plastmasas paletes svars īpašam lietojumam ir vieglāks nekā tas pats koka palete, tāpēc tas samazina transportēšanas svaru un izmaksas.

3. Higiēna: plastmasas rūpniecisko paleti poligrāfijas rūpniecībai var tīrīt un izmantot atkārtoti.

special printing industry plastic pallet

Be Be Benefit nefit

1. Globālā tendence: Fumigācija un pārbaudes bez produktiem tautas plastmasas paliktņu izmantošanu poligrāfijas nozarē var tieši eksportēt uz Eiropu, Ameriku un citām valstīm.

2. Specialitāte: Kvalitatīvu plastmasas palešu izmantošanu poligrāfijas nozarē var veikt dažādās krāsās saskaņā ar rūpnīcu prasībām.

3. Apdrošināšana: sakarā ar kaitējumu izturību pret nozares specifiskas plastmasas paletes, darba ņēmēju kompensācijas prasības tiek samazināts atbilstoši, un koksnes izmantošanas samazināšana rūpnīcā ir vienāda ar samazinājumu ugunsdrošības apdrošināšanas prēmijas.


Preces parametrs

Modeļa Nr.

YS8062 YS8062

Lielumu

L800 W620 H150mm

Materiālu

HDPE(atbilstoši klientu pieprasījumam, pp var izvēlēties arī)

Stilu

Plastmasas paliktnis drukāšanai

Kravnesība

Statiskā slodze: 1.5T

Dinamiskā slodze: 1T

Svara

7.16kg 7.16kg

Ieraksta tips

4 Veids

Izcelsmes

Ķīna


Produkta lietojumprogramma

special plastic pallet for printing


Piegāde,piegāde un apkalpošana

printing industry plastic pallet

Hot Tags: īpaša plastmasas palete poligrāfijas rūpniecībai, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas palete drukāšanai un pārveidošanai

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;