Cietās plastmasas paliktņi

Cietu plastmasas paliktņu cena nav augsta, to kalpošanas laiks ir apmēram desmitiem reižu ilgāks nekā koka paliktņu, un tas ir tīrāks nekā koka. Koka paliktni ir viegli iegūt mitru. Kad to svars un koka palete ir vienādi, kravnesība ir piecas reizes lielāka nekā koka paletei, kas ievērojami uzlabo paliktņa kravnesību un samazina tā izmantošanu. palete, kas ievērojami uzlabo efektivitāti un samazina izmaksas.

Ievads

1.Cietās plastmasas paliktņu cena nav augsta, to kalpošanas laiks ir desmitiem reižu ilgāks nekā koka paliktņu, un tas ir tīrāks nekā koka. Koka paplāti ir viegli iegūt mitru.


2. Kad to un koka paletes svars ir vienāds, kravnesība ir piecas reizes lielāka nekā koka paletes kravnesība, kas ievērojami uzlabo paletes kravnesību un samazina paletes izmantošanu, kas ievērojami uzlabo efektivitāti un samazina cena.


3.Tās priekšrocības ir necaurlaidīgas pret mitrumu, pret pelējumu, kodes, bez nagiem, bez ērkšķiem, viegli tīrāmas, bez eksporta sanitārā pārbaude, izturīga, pārstrādājama un pārstrādājama; koka paliktņi ir jutīgi pret mitrumu, pelējumu un tārpiem, kurus nav viegli tīrīt, nepietiekamas sanitārijas prasības, meža resursu izšķērdēšana un iznīcināšana, viegls piesārņojums pēc lietošanas un neērta eksportēšana.


4. Koka paliktņus izgatavo, cirstot kokus, tādējādi tiek izšķērdēti neatjaunojamie resursi un tas nav videi draudzīgs. Plastmasas paletes struktūras uzticamība ir daudz augstāka nekā koka palete, kas samazina paletes bojājumus un patēriņu. Parastā lietošanā kalpošanas laiks ir vairāk nekā divi gadi.


5.Tie ir vieglāk pielāgojami īpašos preču tirgos, piemēram, pārtikas, dzērienu, farmācijas rūpniecībā, sālsūdenī un citās nozarēs. Tos var izgatavot dažādās krāsās saskaņā ar dažādu rūpnīcu prasībām, kā arī atbilstošo uzņēmuma logotipu un tagu.
izturīgas daudzvirzienu plastmasas paletes

P rodukta p ametr is

Tips NO.

Izmērs (mm)

Statiskā slodze (T)

Dinamiskā slodze (T)

Plaukta krava (T)

SW1412

1400 * 1200 * 150

6

1.5

1

SW1311-1

1300 * 1100 * 160

6

1.5

1

SW1210

1200 * 1000 * 150

4

1

0.9

SW1111

(var būt iebūvētas tērauda caurules)

1100 * 1100 * 150

4

1.2

1

SW1313

(var būt iebūvētas tērauda caurules)

1300 * 1300 * 158

6

1.5

1

SW1412

1400 * 1200 * 150

6

1.5

1


Produkts pieteikums

lielas kravnesības plastmasas paliktņi


Produkta kvalifikācija

Lieljaudas rūpnieciskā plastmasas palete


Piegādā, s hipping

Higiēniski sakraujams plastmasas paliktnis


Piesardzības pasākumi

Mūsu uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze daudzkārt lietojamā divkāršā plastikāta paletē. Ļaujiet man runāt par piesardzības pasākumiem, tos sakraujot.


1. Nelieciet pārāk augstu kaudzē, jo pastāv sabrukšanas un saspiešanas risks. Iepriekš arī tika teikts, ka tie nav tik trausli kā keramika, bet nav mīksti, un joprojām pastāv pārrāvuma risks, ja nokrīt no liela augstuma.


2. Palešu piegādē jāievēro līdzsvarota spēka princips. Dažiem neregulāriem izstrādājumiem, piemēram, mašīnām un lielām lietām, apsveriet iespēju uz paletes pievienot koka starpsienas, lai preces nevarētu tieši novietot uz paletes un uzsvērt plastmasas paliktni. Nevienmērīgums var izraisīt bojājumus.Hot Tags: cietās plastmasas paliktņi, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti lietojami, ekonomiski

Pāri: Plastmasas paletes 1200 X 1000

Nākamo: Plastmasas dubultā aizvērta klāja plastmasas palete

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;