Higiēnas plastmasas paletes

Higiēnas plastmasas paliktņu galvenais mērķis cirkulācijas laikā ir aizsargāt to izstrādājumus un atvieglot to uzglabāšanu un transportēšanu. Lai nodrošinātu, ka viņu produkti nerūsē un nepasliktinās loģistikas un pārvadāšanas laikā, tos var novietot tieši uz tiem. Koka paliktņu iesaiņojumam ir noteikts ierobežojums paša iesaiņojuma funkcijai. Kad to lieto, tas jālieto kopā ar tiem. Tas var ievērojami uzlabot loģistikas darbību efektivitāti un kvalitāti. Preču iesaiņošanai un iesaiņošanai izmanto plastmasas plēvi. Var spēlēt arī labu lomu pretsabrukšanas, mitruma, putekļu utt.

Ievads

Higiēnas plastmasas paliktņu galvenais mērķis cirkulācijas laikā ir aizsargāt to izstrādājumus un atvieglot to uzglabāšanu un transportēšanu. Lai nodrošinātu, ka viņu produkti nerūsē un nepasliktinās loģistikas un pārvadāšanas laikā, tos var novietot tieši uz tiem.


Koka paliktņu iesaiņojumam ir noteikts ierobežojums tā paša iesaiņojuma funkcijai. Kad to lieto, tas jālieto kopā ar tiem. Tas var ievērojami uzlabot loģistikas darbību efektivitāti un kvalitāti. Preču iesaiņošanai un iesaiņošanai izmanto plastmasas plēvi. Var spēlēt arī labu lomu pretsabrukšanas, mitruma, putekļu utt.


To izmantošana var samazināt smago roku darbu, samazināt ar darbu saistītos ievainojumus pārvietošanās vai iekraušanas un izkraušanas laikā. Ja izstrādājums tiek izmantots kopā ar autokrāvēju, tā izstrādājumu iekraušanas un izkraušanas ātrumu var viegli uzlabot.
Pārtikas klases plastmasas paliktņi

P rodukta p ametr is

Tips NO.

Izmērs (mm)

Statiskā slodze (T)

Dinamiskā slodze (T)

PJ1208

1200 * 800 * 140

4

0,8

PJ1108

1100 * 800 * 140

4

1

PJ1210

1200 * 1000 * 140

4

1

PJ1008

1200 * 800 * 140

4

1


Produkts pieteikums

standarta plastmasas palete


Produkta kvalifikācija

Četrvirzienu higiēnisks plastmasas paliktnis


Piegādā, s hipping

Rūpnieciskai lietošanai paredzēta plastmasas palete


Piesardzības pasākumi pārvadāšanas laikā

Mūsdienās loģistikas nozare strauji attīstās. Liela izmēra sakraujami plastmasas paliktņi spēlē svarīgu lomu kā svarīgs instruments kravas uzglabāšanas un apgrozījuma procesā. Tātad, kurš no tiem ir labāks? Kā mēs izvēlamies atbilstoši savām vajadzībām?


Izejvielu ķīmiskā sastāva atšķirības rada atšķirības to īpašībās. Starp tiem PP materiālam ir cieta tekstūra, laba aukstumizturība, augsta ķīmiskā stabilitāte, izturība pret skābēm un sārmiem un organiskajiem šķīdinātājiem, netoksiski un bez garšas; PE materiālam ir augsta kristalitāte, nepolāri termoplastiski sveķi, tai ir laba karstumizturība un aukstuma izturība. Laba ķīmiskā stabilitāte, augsta stingrība un izturība, kā arī laba mehāniskā izturība.


Daudzi cilvēki nezina, vai viņiem izvēlēties PE vai PP. Nezināt, kādu no tiem izvēlēties? Viņi ar PE vai PP ir atkarīgi no nozares prasībām un tās vides. Pārtikas rūpniecība pieprasa, lai pārtikas kvalitātes vajadzībām tiktu izmantoti tikai PP materiāli. Tomēr tas nenozīmē, ka PP materiāli ir labāki nekā tie, kas izgatavoti no citām izejvielām.


Ir 3 lietas, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties plastmasas paliktni: elastība, izturība un liekšana. Pati plastmasai ir spēcīga triecienizturība un ilgs kalpošanas laiks. Parasto plastmasas izstrādājumu novecošanās laiks parasti ir 5–7 gadi.
Hot Tags: higiēniskas plastmasas paletes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti lietojami, ekonomiski

Pāri: Jauni plastmasas paliktņi

Nākamo: Plastmasas paletes 1200 X 1000

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;