Jauni plastmasas paliktņi

Jaunajiem plastmasas paliktņiem ir šādas priekšrocības: 1. Labs drošības līmenis. Tas neatbalsta degšanu, nevada elektrību, nerada statisku elektrību, neslīdošu, bez urbumiem un citu papildu savienojumu, kas var nodrošināt kravas un operatoru drošību.

Ievads

Jaunajiem plastmasas paliktņiem ir šādas priekšrocības:


1. Labi drošības rādītāji. Tas neatbalsta degšanu, nevada elektrību, nerada statisku elektrību, neslīdošu, bez urbumiem un citu papildu savienojumu, kas var nodrošināt kravas un operatoru drošību.


2. Viņi var sadarboties ar mehāniskiem iekrāvējiem un manuāliem hidrauliskiem iekrāvējiem, lai pabeigtu preču pārvietošanu, apgrozījumu un kraušanu. Viņiem ir četrpusējas dakšas, kas kopīgas mehāniskiem iekrāvējiem, un manuāli hidrauliskiem iekrāvējiem. Izstrādājumus var izmantot vietās un vidē, kur bez nosacījumiem tiek izmantoti mehāniskie iekrāvēji.


3. Izvēlas augstas molekulmasas un augsta blīvuma polietilēna sveķus, kas tiek ekstrudēti vienā reizē. Formēšanas process ir ātrs un pilns; produkts ir pilns un iekšējā kvalitāte un veiktspēja ir stabila.


4. Tie ir jauni un unikāli, konstrukcijas dizains ir saprātīgs, virsma ir ieapaļa, slīdēšanas pretestība ir laba, un nav stūra palieku materiāla.

lielas kravnesības plastmasas paliktņi

P rodukta p ametr is

Tips NO.

Izmērs (mm)

Statiskā slodze (T)

Dinamiskā slodze (T)

Plaukta krava (T)

SP1111-1

1100 * 1100 * 150

6

1.5

1

SP1311

1300 * 1100 * 150

6

1.5

1

SP1311-1

1300 * 1100 * 160

6

1.5

1

SP1210

1200 * 1000 * 150

6

1.5

1


Produkts pieteikums Plakana cieta virsma klāja plastmasas palete

Produkta kvalifikācija

klāja divpusējas plakanas plastmasas paletes

Piegādā, s hipping divpusēja slēgta klāja plakanas virsmas plastmasas paliktnis

Transportēšanas priekšrocības

1. Divkārša plakanā klāja plastmasas palešu izmantošana var ievērojami uzlabot darba apstākļus, uzlabot darba efektivitāti un saīsināt darba laiku. Turklāt darba slodzi var palielināt.

2. Kā preces, tās var novērst sabojāšanu vai sabojāšanu, lai tām būtu laba aizsargājoša loma.

3. Pārvaldībā var veikt efektīvu pārvaldību, lai izvairītos no kļūdām. Turklāt attiecībā uz daudzuma pārvaldību tā var būt arī skaidra un skaidra, lai neradītu neskaidrības.

4.Rūpnīcā paletes un autoiekrāvējus var izmantot, lai veiktu bezpilota automātiskus pārvadājumus, tādējādi zināmā mērā ietaupot darbaspēku.

Hot Tags: jauni plastmasas paliktņi, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti lietojami, ekonomiski

Pāri: Lieljaudas palete

Nākamo: Higiēnas plastmasas paletes

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;