Kraujama palete

Kraujamās paletes cena nav augsta, un kalpošanas laiks ir apmēram desmitiem reižu ilgāks nekā koka paletēm, un tas ir tīrāks nekā koks. Koka paletes ir nosliece uz bojāšanu slapjš. Ja pielāgoto kraujamo palešu un koka paletes svars ir vienāds, kravnesība ir piecas reizes lielāka par koka paletes kravnesību, kas ievērojami palielina paletes kravnesību un samazina paletes izmantošanu, ievērojami uzlabojot efektivitāti un samazinot izmaksas.

Līdzeklis

1. Kraujamās paletes cena nav augsta, un kalpošanas laiks ir apmēram desmitiem reižu ilgāks nekā koka paletēm, un tas ir tīrāks nekā koks. Koka paletes ir nosliece uz bojāšanu slapjš.


2. Ja pielāgoto kraujamo palešu un koka paletes svars ir vienāds, kravnesība ir piecas reizes lielāka par koka paletes kravnesību, kas ievērojami palielina paletes kravnesību un samazina paletes izmantošanu, ievērojami uzlabojot efektivitāti un samazinot izmaksas.


Priekšrocība

Kraujamās paletes priekšrocības ir mitrumizturīgas, pret pelēkām izturīgas, kode necaurlaidīgas, bez nagiem, viegli tīrāmas, eksportējamas sanitārijas un pārbaudes bez pārbaudes, izturīgas, pārstrādājamas un pārstrādājamas; kamēr koka paletes ir nosliece uz mitrumu, pelējuma, un kode. Nav viegli tīrīt, nepietiekamu sanitārijas prasību, atkritumu un meža resursu iznīcināšanu, kas pēc izmantošanas ir viegli piesārņota un nav sagādāts eksportam.

Apstrādes nozare ir tāda pati. Mazas skrūves vai sīkas detaļas mašīnās pieder pārstrādes rūpniecībai, un plastmasas kustīgo kastu izmantošanai šajās pārstrādes nozarēs ir trīs priekšrocības. No vienas puses, būs konvertēšanas process starp procesiem šo daļu apstrādē. Šim procesam ir jābūt ērtākam, un mūsu pārskaitījums ir nepieciešams, lai būtu ērtāk. Daudzos uzņēmumos mēs redzam, kā izmantot fiksētos riteņus, kas ir ērti lietotājiem.

Rackable Plastic Pallets

Labumu

Koka paletes tiek izgatavotas, nogriežot kokus, kas iznieko neatjaunojamos resursus un nav videi draudzīgi. Kraujamās paletes konstrukcijas uzticamība ir daudz augstāka nekā koka paletei, kas samazina paletes bojājumus un patēriņu. Normālos lietošanas apstākļos kalpošanas laiks ir ilgāks par diviem gadiem, un nav remonta likmes. Tas ir tāpēc, ka koka palete ir bojāta ik uz soļa un prasa specializētu personālu, lai veiktu to. Instrumentu remonts nav iespējams.

Pārstrādes rūpniecība ir tāda pati kā ražošanas nozare, bet darbības jomas ziņā ražošanas nozare ietver visas pārstrādes nozares un gatavos produktus. Pārstrādes rūpniecībai tā var būt tikai procedūra ražošanas nozarē, process vai pat neliels solis. Pārstrādes rūpniecībai daudzas no tām netiek tieši ražotas kā gatavās preces, bet ir pārstrādātas daļas vai pusfabrikāti.


Preces parametrs

High-Quality-Stackable-Plastic-Pallets


Produktu Lietojumprogrammu

Stackable-Plastic-Pallets-in-Stock


Piegādāt,Piegāde

Stackable-and-Rackable-Plastic-Pallet
Hot Tags: kraujams palete, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas eksporta palete

Nākamo: Lieljaudas palete

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;